neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Ahoooj,prave som sadla k netu.To som rada,ze vam to s Rastikom funguje :D Vitanka sa vcera objavila v inej teme a zase utekala :( Ale aspon trosicka sme popisali.Asi pojdu do TT,waaaaw.

jankaaa

ahoj radanka, nic nove, len za chvilu pride kamaratka z londyna, tu ktoru nemam rada... inak sa mame s rastikom dobre,zacinaju mu prve zapocty, tak je trochu nervozny... a ja sa ucim tiez... vitanka tu nie je?

radana

Ahojte.Vitanka,budem rada,ked vam ta praca vyjde,ved uz ste tolko pre to urobili,raz to vyjst uz musi :D Vitanka,nie je co obdivovat,keby si bola v mojej situacii,robila by si to iste,tomu verim.Snazila by si sa mu co najviac pomoct.Maly este spi,takze uvidime v akej nalade vstane.Dnes ideme na 10-tu hodinu,tak ho necham pospat,aby nebol moc nervozny..U nas je dost skarede pocasie,tak je predpoklad,ze najlepsiu naladu mat nebude,ale ako som uz pisala,uz viem ako na neho,takze sa to da zvladnut.Dnes je tak,ako vcera,iby s tym rozdielom,ze dnes nejdem ku ziadnej doktorke.To nas caka na konci oktobra,sme objednani do Blavy..Ale tam zvykne so mnou chodit aj moj muz,maly sa dost boji brania krvi a tam mu ju budu brat,lebo mu budu robit hladiny.. a tiez eeg a vysetrenie..Takze je to take zdlhavejsie..Co sa tyka Janky,aj ja som toho nazoru,ako si uz ty pisala,ze tazko jeho ocino vyhra nad ich laskou..Ked budete mat cas,napiste par pismeniek :DDD

jankaaa

ahojte baby, tak radanka ja a rasto mame tiez nazor, ze si chceme deti uzit mladi:-))ale tak mame este trochu cas:-) a vcera prisla kamaratka z ameriky:-))