neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

jankaaa

jaj vidis to,moze, ale neviem ked nejaka talianka si bude objednavat dovolenku na slovensku... no a dopravu si my musime platit, lenze aj oni a to by cestovali lietadlom z londyna a tu je ten link www.lastminute.sk a je tam aj polpenzia, som sa na to pytala, maju to zle zapisane

radana

Ale ved ta kamoska si potom moze na ten isty termin tiez objednat tuto dovolenku.Mas stranku na tu dovolenku,co ste si vybrali?Mozes mi ju poslat na mail?Chcela by som kuknut :D

jankaaa

no a ta kamoska zas vymysla,ja uz neviem toto...ze asi pojde este jej dalsia kamoska, zas problem s dopravou... a to som zvedava ze ako mi da prachy za nu

radana

No ahoj Janka.Si tu?My sme sa uz vratili,predsaj sme isli na cadilacu a aj dobre,ze sme nesli pesi.Maly uz o piatej nevedel co so sebou,tak som ho nalozila a isli sme naspat. :(