neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

ahoj Radanka, Tvojej svokry mi je velmi luto :( smrt v rodine je vzdy tragedia, aj ked je to osoba, ktoru si mozno nemala velmi rada :( no ale vidis, aj take veci sa deju. a dnes ako s malym? zasa si na neho sama? Radanka ja Ta obdivujem, ale vazne. Urcite to nemas lahke a predsa sa vies tesit zo zivota :) No a ked nam vyjde ta praca, velmi rada by som sa s Tebou stretla :) ked uz budeme tie susedy :) no v kazdom pripade vam dam vediet baby, co so mnou bude :)
Janka k Tvojmu problemu: Nerob si z reci Rastovho oca nic. Nemoze vam zabranit sa spolu stretavat, nemoze zakazovat, je to vasa vec. Ako povedala Radanka, moze sa aj na hlavu postavit, aj tak si urobite po svojom. Uvidis, zvykne si a vsetko bude zasa v pohode :) drzim Ti palce, aby to bolo cim skor :)
Tak pa baby zatim, a prajem vam pekny dnik.

radana

Janka,zakazane ovocie najviac chuti :D Takze neviem,ci Rastov tatino nad Rastom vyhra.Ste uz dospeli.Aj ja som sa v 19-tke vydavala a ako 20-rocnej sa mi narodil prvy syn.A nemam pocit,ze by som o nieco prisla.Nelutujem to,mohla som si deticky uzit este ako mlada..

jankaaa

no radanka ja viem ze nechce aby mal znamost a rasto mi to potvrdil tiez, lebo ze sa moze stat to a to, a ze sme mladi atd... a rasto mu nic nepovie, pretoze to nema cenu, to mi povedal rasto... a ze keby ho neposluchal, tak by bolo este vacsie peklo a ze najradsej by sa od neho odstahoval... no vitanka, no si povedala ze aj ty musis na sebe pracovat a ja som tiez zistila ze sa ani nie hnevam, ale niekedy ma hneva, co rasto robi, ale dusim to v sebe lebo potom aj sama pridem na to ze je to strasna sprostost, musim na sebe pracovat aj ja

radana

Ahoj Vitanka,no konecne si sa uz ozvala.Tak nech ti to s tou pracou vyjde,ci uz v TN,alebo v TT.Keby si byvala v TT,boli by sme pomaly susedky :D Byvala by si tot za rohom.U nas je uz teraz zase taky ten bezny kolotoc,dnes som bola s malym na lieky a plienky a aj ja som bola u svojej doktorky pre svoje lieky..Pred 2 tyzdnami nam zomrela svokra,takze sme boli na pohrebe..Dnes je u nas taky uprsany den a aj maly bol asi z toho pocasia taky nesvoj,no ale ma smolu nalozila som ho do cadilacu a islo sa.Dnes mi nemal kto pomoct,muz bol na nocnej,syn zase v robote na rannej,tak som si musela pomoct sama.Tesim sa s tebou,ze ste to s priatelom urovnali,ked budete byvat sami,budete to mat kludnejsie,uvidis :DD

vitana

ahojte babenky moje zlate. Najprv sa vam strasne musim ospravedlnit, ze som sa tu davno neozvala :( ale hned to vyjasnim. Takze beham po pohovoroch. Minuly tyzden BA, teraz TT a TN. Vsetko mam rozbehane a teraz len cakam no odpoved. Este ma caka jeden pohovor v TT a tod vsio. V ke som sa ani velmi nesnazila, lebo tu ostat nechcem, sak viete... :)
no a s priatelom? poriesili sme to asi tak, ze sme to urovnali. to co som si namyslala boli blbosti, nic neurobil, ta baba mu prestala vypisovat, lebo on na to nereagoval. este vtedy sme sa dost kruto pohadali, kricali sme na seba ako sialeni, pobili sme sa vankusmi a nakoniec sme skoncili v posteli :) no a bolo to vyriesene :) zhodli sme sa na tom, ze uz nam tieto ke lezu na mozog a skodi to len nasmu vztahu (ja som zasa vytiahla jeho mamu) a uz sa tesime na zmenu prostredia. tak sa modlim, nech nas prijmu do toho TN. bude to fer pre oboch a zacneme odznova. No a teraz je to v pohode. Dufam, ze vam nepripadam ako nejaka naivka,alebo ako hlupana. Proste sa len snazim riesit problemy a uvedomujem si, ze ked ho lubim a nechcem ho stratit, samo sa to nevyriesi. Poviem vam baby, ze som si uvedomila viacero veci a nie vsetko je jeho vina :( zial bohu je to tak a musim na sebe pracovat, aby som mu zbytocne neublizovala :( samozrejme plati to pre oboch a on mi to priznal tiez, takze nebudem v tom sama :)
ach jaj, no teraz som vas asi dobre pomotala :) no nic, ja vam to napisem este raz ak bude treba :)
a vy ako sa mate? co sa tu udialo kym som tu nebola? hm? majte sa zatial pekne a ozvite sa potom, paaaaa

radana

Ahoj janka.A to ako si na toto prisla,ze jeho otec nechce,aby mal vaznu znamost?ved aj tak je Rasto uz dospely a otec sa moze aj na hlavu postavit,ked si ta Rasto vazi a ma ta rad.Pripomina mi to moju mamu,ktora by kazdeho s kym som chodila za mladi najradsej zniesla pod tu ciernu zem..A aj tak si nepomohla..

radana

Ahoj Janka.Neviem ani ja co je s Vitankou.Ze by si uz nasli pracu niekde mimo a boli uz aj prestahovani?Ale to by nam urcite dala vediet..