neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

na take sa lahko zvyka :) Radanka, budem musiet pomaly koncit. nas sef nas pozval na obed :) tak ideme za vyzrat firmu :) bolo nejake vyrocie od zalozenia. tak ti prajem krasny a nikym neruseny den :) papa

radana

Dovolenku mal dva tyzdne a jeden den :DDD No veru sa mu islo dnes nejak tazko,ale som mu hovorila,ze buduci tyzden je v piatok sviatok a ten dalsi zase v pondelok,takze to bude v pohode.Ale myslim,ze uz sa mu bude lepsie vstavat,ked bude aj jeho priatelka chodit zase do skoly,ze sa zacne skolsky rok.Takto boli cele dni spolu a akosi si na to zvykol :DDD

vitana

takze mas teraz taku fajnu pohodu doma :) chlapi spia, syn v robote :) a ako dlho mal dovolenku? viem, ze je to problem sa dostat naspat do pracovneho kolobehu...ja som to prezivala hrozne.
no a nauctovala mi aj injekciu..lebo ma to dost bolelo :(
a s tym trencinom ako sa vravi, dockaj casu ako hus klasu :) tak nic ine nam neostava. pozerala som aj v nitre, je tam jedno v pohode pracovne miesto, lenze tam chcu aktivne anglictinu a nemcinu...coz neni moj pripad :)

radana

Dufam,ze Vam ten Trencin uz konecne vyjde.Ved aj tamto este nie je stratene.Ved je este len utorok,takze do konca tyzdna maju este cas..My dnes neplanujeme nic take prevratne.Syn je prvy den po dovolenke v robote,muz spi po nocnej,maly tiez este chrapka..Jak sa zobudi,budem musiet skocit do obchodu..

vitana

dakujem :) na teraz som cvakla 500, len za vlozku a ten druhy ma vyjde na cca 1000 + plomba na prvy cca 500 sk :( no ale aspn to bude ok
inak ten trencin nic...som tam volala, ze v priebehu tohto tyzdna sa maju ozvat.
ale dnes sme nasli dalsiu ponuku, tiez v trencine, tak tam dnes poslemem CV :)
a ty ako? co dnes mate na plane s rodinkou :)?