neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

akoze aby som ho vladala priputat k tej posteli? :D myslim, ze pojde dobrovolne :) uz sme urobili dohodu o tych rodinnych vztahoch. tak bol rad a suhlasil :) potesilo ma to.

radana

Zajtra ide muz na krv,ide darovat.Vzdy sa smejeme,ze konecne sa rodina naje,lebo im tam davaju stravny listok :DD Pravdaze ze srandujem :D

radana

waaaw cina.Aj my chodievame na cinu do Tt do tesca.Mnam.A ja ze ti urobim so spenatom radost,ked sa dnes chystas s priatelom na ferovku :DDD Ja ze si tak napumpujes svaly a budes mat vyhodu :DDD

vitana

fuuuuj, ja neznasam spenaaaat :( ble, tak nic, monitory ostavaju :)
my sme boli na obed v cine...si predstav, take porcie robia, ze sme jedno rizoto v pohode zjedli dvaja.

radana

Ahojte dievcata,ste tu?Janka,pochop ocina,boji sa o svoju dceru.Vitanka,kupila som vam,hhh Spenaaaaaaaaaaaaaaaaat,aby ste mali svaly ako Pepek namornik :DDDD

jankaaa

no radanka lenze on u nas spal a bol asi tak u nas do 4.00, ocinovi sa to nepacilo ale co mi povedal, ze noooo furt tu vidim niekoho ineho... to nie je pravda, rasto je vacsinou so mnou, vlastne to ma mohlo aj urazit...

radana

No idem od vas,aby som to stihla,pokial synator nepojde za priatelkou.Takto aspon nemusim brat maleho so sebou.A este k tomu teraz ked je taky nachrchlany a tym aj mrzuty..Ahojte.Potom sa pripojim a rada si precitam tie romaniky co tu popisete.. :DDD

vitana

Janka, nemaj strach. To ze bol najprv kamarat, bolo praveze super. Dali ste si nacas, nikam ste sa neponahlali, ani ste to netlacili. Netrap sa nad tym. Ved aj mne sa tak zacal vztah. Dva roky sme boli spoluziaci....