Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Ahoj Janka.Aj vy mate dost nabity program :D Konecne som ulozila maleho na kute,tak som na chvilku zasadla za pocitac...Uz som tiez ustata od rana toho mam uz dost.. :(

jankaaa

ahojte, do podhajskej sme chodili aj my, je tam celkom fajn, inak nemam kupaliska nejak pokukane a este na vincaku sme boli... fuha ci nieco chystame? v piatok pride ada z londyna, zas... chalani budu mat koncer tusim v miniprese, tak sa tam pojdeme pozriet a v sobotu v kempingu, potom mam zapis do skoly a inak nechystam nic... chalani pojdu do slovenskeho raja, ale to by som ja tie ich tury nezvladla a este aj s velkym ruksakom... a rasto bol teraz dva dni na duchonke, moc mi chybal, mu to asi budem musiet povedat:-))

radana

Ahoj Janka.To kupalisko je v Sturove.Bola tam teplucka voda,co sa o Vincovom lese povedat neda a mame ho tot za rohom..Rozhodovali sme sa medzi tymto Sturovom,kde je aj bazen s morskymi vlnami a medzi Podhajskou,tam je zase slana voda :) Uvidime,ake bude pocasie v piatok,chceme ist pozret do Salib,lebo vraj v Diakovciach je to take starsie a su tam len dva bazeny a vedla v Salibach to maju vynovene..A co mas ty nove?Chystate sa este niekam?Dnes je na figu pocasie :(((

radana

Ahojte dievcata.Vcera sme boli na kupku na Vadasi.Ale bolo suprovo.Pocasie vyslo,maly bol v pohode,najradsej by z vody nevyliezol lebo bola fajn teplucka.Najviac sa mu pacilo v bazene s morskymi vlnami :) Stale sme sa s mladymi striedali pri veciach a v bazene...Vecer sme este skoncili na jednu particku Bowlingu a domov sme dosli o jedenastej vecer doslovne mrrrtvi :DDDD Ahooojte.

jankaaa

no ahojte baby... vitanka neviem preco sme nepokrocili, ale pokrocili sme v tom ze sme si blizsi, to urcite tou dovolenkou, lebo byt spolu vlastne nonstop 11dni bolo nieco super a este viac som si utvrdila, aky je rastik starostlivy, teraz sa citim dost dobre ale prisla jedna kamoska z londyna a dost ma zdeptala ale rozhodla som sa ze ju uz nechcem nikdy vidiet, sice silne slova ale je to tak, nesmiem sa nou nechat deptat... ale najhorsie je ze on si mysli o nej aka je super a vlastne si to myslia vsetci, skoro, len ja nie, ale proste, kaslem na nu, nech si mysli kto chce co chce... no a thassos, ja som bola tiez s rastom na banane a ani sme sa nevykotili, co ma trochu aj hnevalo ale zas dobre, lebo som sa ledva na ten banan dostala, som si kremovala ruky, tak sa mi to vsetko smykalo:-)))) a inak sme fotili, auto sme si pozicali, do nejakych klubov sme isli a vela sa opalovali a kupali vo vode, kvoli tomu mojmu ekzemu, ale nezlepsil sa mi tak ako som chcela, tak skusim ist dnes do solarka... no a co este o dovolenke? vela zazitkov, srandy a rasta pohryzla fredka, tak ide dnes na infekcne, ci nema besnotu, podla mna nema, teda verim tomu... ach jaj, to by bolo... chudacik... a o tyzden mi pride kamoska, ta ada z londyna, tak na nu sa tesim a potom o 2mesiace dalsia z ameriky, takze aspon nemam ten stereotyp a dufam ze ho uz nebudem mat, lebo ma zabija:-)) tak to je zatial vsetko co ma napadlo, potom este napisem, ked si spomeniem na nieco, lebo je toho dost, ale aby ste sa neucitali k smrti:-))

vitana

ahojte babenky moje zlate :)) tak konecne som tuuuuuu. boli sme na dovolenke v chorvatsku...juj super bolo, precestovali sme skoro cele chorvatsko. taku dovolenku som este nezazila. priatel s kamosom vyskusali parasaling, ci ako sa to pise, boli sme na banane, pozicali sme si kajaky, jeden ostrov sme prekorculovali, boli sme na vyletnej lodi, stale sa potapali, kupali sa nahi, vkuse sme sa blaznili a popijali :))) proste paraaada. Len mi ostava si zvyknut zasa na ten blby stereotyp tu na SR :( hlavne v praci :( ale to sa zvladne.
a vy ako sa mate? Janka ako bolo na thassose? napis nieco viacej :) a preco to este nepokrocilo s Rastikom??? hmmm? aby si nam nezaspala na vavrinoch :))
Radanka a Ty ako? co nove doma? citam, ze dnes sa chystate kupat :) joooj jak Ti zavidim :) dufam, ze vam tam pekne svieti slniecko ako tu :)
Tak sa ozvite, co mate nove, budem sa tesit. posielam vam pusinky a prajem kraaasny den :)
Vasa Vitana