neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

ahoooj, no konecne sme sa zastihli :)
no nove? mali by sme ist zajtra na dovolenku, len dnes cakame ako dopadne auto, s ktorym mame ist :) ak bude technicky ok, ideme zajtra :) ak nie,o tyzden :(
inak v robotke, konecne klud, posledne dva tyzdne som tu bola 10-12 hodin denne :(

jankaaa

ahojte baby? ste tu? no ja som trochu chora, vcera sme boli v BA na inline a myslim ze vecer som sa mala obliect, lebo som bola spotena, ale ja ved mi je horko, tak som ostala v tricku, tak teraz mam teplotu... a spali sme v BA u rastovych krsnych... a rastik sa postaral, caj uvaril, liek doniesol:-)) no zlaty to chlap:-)) ale uz som trochu v strese, lebo za tyzden by sme mali ist na tu dovolenku a nemam este vycihany last minute, tak dufam ze v pondelok, utorok max. v stredu to uz vybavim... a vy baby ako pocas tychto letnych dni?dnes bolo poriadne horuco, uf... no vitanka ako? si rada ze uz mas chlapa doma?a co zajacik?

vitana

ahojte baby, tak ako sa mate? co mate nove? janka ty si bola v ke? co si tam robila? a co rastik?
radanka a co ti tvoji chalani? posluchaju? a co nove doma? :)
ja som sa dlho neozyvala, lebo (ako vzdy moja vyhovorka) som mala a este aj mam veeeeela roboty. do piatka mi treba dokoncit projekt, ale uz teraz viem,ze nestiham, tak som si dala obednajsie lehaaaro :)
dnes sa mi ma vratit priatel, konecneeeeeeee, uz konci v tej hnusnej robote a bude uz len doma :)
takze obdobie mojej samoty konci, chvalabohu. ak ste tu, ozvite sa :) budem rada, cmuk zatial

radana

Ahoj Janka.Nasli ste nemocnicu?Bolo to v tej novej?A kde ste boli na vyletik?My sme vyrazali na vychod v sobotu rano.V piatok sme este obrali posledne marhule,aby sme ich zaniesli rodine na vychod...Uz sme mysleli,ze ani nebudeme moct ist,v piatok,jak sme isli na zahradu sa nam cosi zaseklo v prevodovke a neisla nam hodit ziadna rychlost pri nastartovanom motore.Tak sme to skusili pri vypnutom a tak sme potom nastartovali a ono sa to zase opravilo a potom to uz slapalo ako hodinky...Maly vymyslal,tak sme hladali pumpy shel,lebo tam maju nejaku akciu,ze ked natankujes minimalne 29 litrov benzinu,mozes si kupit auticko ferrari so zvukom za par korun.Tak sme vzdy hladali shelku :-D Cestou naspat sme si urobili vyletik a isli sme na spissky hrad a do sikulovho mlyna kuknut kovbojov.A tak sme sa vcera vratili az v noci.Cesta bola hrozna,najma od Zvolena nenormalne lialo,vobec nebolo nic vidiet.Po dialnici sme isli 70-tkou :-((((