neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Ja som mala 6-hodinovu pracovnu dobu,takze keby bol 3 hodiny v skole,mala by ho na starosti nejake 3 a pol-4 hodiny.A to muz robi na smeny,tak niekedy aj menej..

vitana

NO skoda, veru skoda. Mohla by si uvedomit, ze by vam mohla pomoct :( len ked by si ho len na par hodin vzala, ty by si mohla robit aspon na polovicny uvazok...

vitana

Samozrejme, teraz ked niekoho beru do prace, tak aby bol mlady, slobodny, bez zavazkov, flexibilny a pod.
Normalny clovek nema sancu, a nedajboze si po 50tke, to sa mozes rovno rozlucit...

radana

Ale to je zbytocne sa nad tym rozculovat.Ved vcera som pozerala presne tych invalidnych dochodcov ako mali ten protest a najviac sa mi pacila Tomanova,ako zahlasila-MYSLIME NA VAS,ale nemame peniaze...Tak to nam asi moc nepomoze,ked budu na nas mysliet.Ja uz som sa s tym naucila zit a viem,ze si nic nepomozem..A este ku tomu to,ze jak som ti vcera pisala,keby moja matka bola co k comu,mohla ku dochodku dostavat este opatrovatelske a ja by som si mohla privyrobit.Nuz ale to sa NEDA :(Nejavi zaujem :(

radana

Neuvedomuju si,ze ked je maly 3 hodiny denne v skole,kym ho odvediem a dostanem sa do prace,na pracu mi vychadzaju tak 2 hodiny denne a to ma nikto fakt nezamestna..A este ked sa dopocuju,ze mam ZTP dieta a treba mi s nim casto chodit po lekaroch,tak nikto o mna nema zaujem...

vitana

ach jaj :( je mi z toho smutno :( a ked si pomyslim, kolko takych deticiek zije na Slovensku :( hlavna vec, ze tie prasive psy v parlamente maju nove autiska a niekolko stotisicove odmeny!
a potom sa im rozhoduje o obycajnom cloveku :(
ale ako vravis, nema to cenu. my o tom tu budeme pisat a Tebe to aj tak nepomoze :(

radana

Oni sa ohradzuju,ze sak mozeme si ist privyrobit,ale nenapadne ich,ze kde mam dat maleho,ked v skole je tyzdenne dokopy 15 hodin.A kto ma zamestna na dve hodiny a este ku tomu viac krat za mesiac s nim beham po doktoroch a kto mi to bude tolerovat?

radana

Vitanka,ja uz ani nemam chut bojovat s veternymi mlynmi.S tym si nic nepomozem.Zakony nepustia.predtym sa nam zvysoval opatrovatelsky so zivotnym minimom,ale potom nam za Kanika znizili opatrovatelsky a odvtedy nie a nie aby sa to pohlo.Zvysuju dochodky-ale sak aj to je o nicom,len na opatrovatelov furt zabudaju :(

vitana

verim Ti Radanka, uz si sa s tym urcite zmierila, ale ako vravis, bojovat s uradnikmi, to ta obera o silu, a tu potrebujes na zvladanie tejto situacie :(