Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ja som bola len v Lipt. Mikulasi, bolo tam strasne vela ludi, co sa mi vobec nepacilo. Sme s kolegynami spominali, ze by sme sli do takeho wellnes, ved Gyor je tot za rohom:-))

barbinka

krishka ja na Slovensko do termálok ani nechodím. je to zbytočne predražené a sú podľa mňa o ničom. platili sme 4.500 forintov na slovenské mi to stiahlo z účtu 560,-Sk a to bolo za mňa, priateľa a brata. ako brat sa ráta ako dieťa, lebo má 14. a tam sa to ráta do 16 rokov. bázenov je tam dosť a hlavne vodných atrakcií je tam dosť, nie len také trapošiny ako v senci a v poprade. a ten vstup máš na celý deň. taktiež si tam môžeš vziať svoje pitie aj jedlo.

krisha

super, tak by som chcela ist...kolko je tam vstupne? bolo tam vela ludi? kolko je tam bazenov? Ja taky obycajny, v piatok vonku s kamoskami, v sobotu pol dna na nakupoch, minala som peniazky:-) a vecer u kamarata a v nedelu som dospavala a poobede upratovala.

barbinka

ale mala som aj pekný víkend. aj som robila pol dňa. boli sme aj v termalku v gyori. takže aj taký,aj taký.
a ty si čo robila?