Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

sedmikraska

hmmm, dala by som si nakupy, ale ani neviem co by som si kupila, asi nejake biele topanocky :) ono sa vzdy nieco najde :D

jancecka

inak chcem vám povedať ako som pokročila vo vyšetreniach. takže dnes som bola znova u ženskej, aj s výsledkami zo sona,kde mi zistili tú cystu, tak mi bude niekto ešte neviem kto po dobu 10 dní pichať každý deň injekcie,aby sa mi tá cysta zosušila či čo,lebo keby narástla musela by sa odstrániť operačne, dnes mám už jednu injekciu zasebou a trochu dosť to bolelo, ženské hormóny mám v poriadku, aj štítnu žlazu, bola som sa objednať na laparoskopiu, na moje meniny ma objednali, pekný darček, čo? tak mi držte palce :D

jancecka

AAAAhojte :DDD u nás je krásne, dnes ideme s bratovou priateľkou do Maxu,nákúpné centrum tak sa strašne tešíme :D

sedmikraska

a dnes tu este nikto nie je? Dnes je vonku hrozne skaredo, to vcera bolo krasne, sme pozvali k nam nasho manazera na grilovacku- bolo dobre masko, mnmaam

jancecka

ahojte dievčence, vôbec nemám na vás čas,je to smutné D:
ja len makám a makám, dnes ide moja sesternica môjmu švagrovi nakresliť nejaký vzor na vchod vo vinnej pivničky :D tak tam budem s ňou oxidovať nejaké tri hodinky, čo už, aspoň mu spracem na fare :DD
moja sesterka krásne maluje a kreslí, vraj tam chce nakresliť nejaké hroznové strapce a listy :D bude to určite pekné :D majte sa krásne, žiadne stresy a depky nech nevyhrávajú, papa

sedmikraska

no to je mi fakt luto :(
barbi ani ja si nemozem vziat dovolenku kedy chcem, mozem ale len na par dni, nema ma totiz kto zastupít.
Krishka, musis nieco vymysliet alebo splasit na dovolenku niekoho ineho. Ja by som mozno sla aj sama, ved tam sa vzdy s niekym aj tak zoznamis

krisha

ja neviem Barbi...doktor ju vypisal na 2 tyzdne a ona ma akurat celozavodnu dovolenku. V inom termine si dovolenku zobrat nemoze. A to som sa uz zacinala aj tesit. Je mi strasne, idem si zapalit a vypytam sa domov. Nevladzem