Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

sedmi: no ako vidíš, nestretneme.
a ja keď som bola v egypte tak som tiež hrávala na večer tenis, ale zas ja som tam bola v októbri. ako tiež bolo veľmi teplo, ale teraz tam muselo byť asi teplejšie.

krisha

to snad nieje mozne...uplne skvele sa mi dari. Vcera som objednala tu dovolenku a kamoska bola dnes u doktora...ma zapal pluc. Este ze sa to dalo bez nejakych poplatkov zrusit. No je mi normalne do placu...

sedmikraska

jeee, to v Chorvatsku sa stretnete, nie? :)To v Tunise bolo teplo aj rano o 9. a za celu dobu hrali mozno tri pary, tiez som sa tesila a nic z toho. Dovolenka na Slovensku musi nbyt tiez super, dala by som si masaze a kupele,by som tam vykvasila :D

barbinka

teraz len na Slovensko, Trenč. Teplice.a máme aj bazén, pingpong, fitko, aj basketbalové koše, no ale my tenis hrávame. a určite budeme hrať každý deň po dve hoďky, ak nebude pršať. my buď ráno o deviatej pôjdeme, alebo večer o siedmej. to nie je také teplo. a ešte ma čaká Chorvátsko.

krisha

aj ja sa bojim, ale zubky mam v pohode, takze mi ich dufam len skontroluje. Chcem sa proste uliat z roboty. Dnes idem s kamaratom na Duchonku a neviem ci sa stihneme vratit v normalnom case, tak som sa objednala pre istotu az na poobedie

sedmikraska

ahoj Barbi a kam ides dovolenkovat? My sme tiez mai k dispozicii vsetky sporty zdarma, aj sme si 2x rezervovali kurty, ale v tom teple sa nam nejak nechcelo :( len raz som sla strielat z luku a raz sipky a to to lietalo vsade dookola :D

sedmikraska

jee, ku zubarke :-o ja sa bobo zubarky, ale najadsej by som tam tiez zasla, lebo moje zuby su hrozostrasne, vsetky by to chcelo vymenit- aj tak mi o par rokov nic ine nezostane :(

barbinka

ahojte dievčatá. no ja som bola taka vytočená včera. celý deň je pekne a keď mám mať tenis, tak začne búrka. tak sme išli cvičiť do posilky.
ešte zajtra do práce a potom idem dovolenkovať. som rada, že tam máme aj tenisové kurty, takže budeme aj športovať každý deň.