Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

[zruseny12]

ja som zasa taky typ,ze mne ani dazd nevadi,ked nerobi skody,ale niekedy mi to nerobi dobre,hlavne tlak sa mi znizi...inak mam rada pocuvanie kvapiek ako dopadaju na parapet a ja som v izbe....v pohode atd.

Dr jajboli

V kuse zívam, ako debil, ja neviem, mne sa vám nič nechce robiť, a toľko by som toho mohla v byte, nuž, ale "keď som chorá"...:D

Dr jajboli

Dakujem, mám sa celkom dobre, až na každé ráno, vstávam ako robot, kým sa nerozhýbem, všetko ma bolí a stále som ospalá.Aj teraz sa chystám sa zvaliť na chvíľu, môžem si to dovoliť....

krisha

tak som prave dopila tretiu kavu, aj ja pijem Nescafe. Ta je najlepsia. U nas vsetko v pohode, v Ba len Dunaj trosku stupol, doma nam zase vytopilo trocha garaz, ale na to sme zvyknuti. Dnes je strasne cudne pocasie, rano zacalo svietit slnko, potom sprchlo, potom bolo uplne horko a teraz fuka otrasny vietor. Normalny april:-D Ani mne sa nepaci taketo leto, oteplenie stale len posuvaju, uz tento vikend malo byt pekne a vyzera to tak, ze nebude

[zruseny12]

jajboli ani toto nie je vsetko....nemysli si ....ale mas pravdu,ze je v tom nejaka vyhoda....ked je clovek atraktivny...len uz to dotiahni tym ID az do konca,aspon budes mat istotu...

[zruseny12]

sak prave,u nas stale poprchava...ale klesla rieka tak uvidime,len to je otazka casu atd.ale jedna sa vyliala Topla,len ja som nebola v meste dcera to spominala....inak ako sa mas?

Dr jajboli

No, denzitometria dopadla celkom v norme, nemám osteoporózu, vraj, ale na sono štítnej som bola včera a mám jú zväčšenú a aj nejakú cystu. Mám nález aj na srdci, to čo som bola v NZ, už prišla konečne lek správa včera, ale je to tak na 35% + k tomu ešte niečo, takže mi to vyjde možno na tých 45%. Neviem, či sa to oplatí, alebo sa na to vykašlať. Mne sa ti už nikam ani nechce. Asi ma chytá zase depka, že nemám prácu a prosíkať sa tu za ID mi už lezie na nervy. Najradšej by som šla aj do nejakého butiku, lebo do kancelárie asi nemám žiadnu šancu, keďže už nie som ani najmladšia, ani najkrajšia a ani štíhla.Darmo mám rozum a prax a šikovnosť, zodpovednosť!To nikocho nezaujíma, len aby človek vyzeral atraktívne!

Dr jajboli

Kto vie Maria, či "pláve" joj, je to strašné, keď taká mútna, búrlivá voda tečie ešte aj v tých najmenších potokoch, ktoré zaplavujú domy! To ukazovali v telke aj v Bardejove a okolí. Ani tu na šťastie nie je ešte taká hrozná Rimava, je vyššia, mútna, škaredá, ale ešte je v norme, aby som nezariekla

[zruseny12]

Ahojte,nejak som na tu temu zabudla,prepacte....jajboli ano vyliala sa u nas rieka....aj okolo bloku tecie,ale uz klesa...len keby sa vyliala tak na jednu stranu....druha je tak vysoko,ze mame my stastie co tam byvame,inak mame vsetko v pivnici....a tam su kompoty atd.inak necitam vsetko ako si dopadla u lekarov,ja idme 30.7.do osteocentra a na ocne....

jancecka

povodne nie, nie sme našťastie taká oblasť, to by bola katastrofa, ja kávu nepijem, strašne mi vonia ale nechutí a nikdy ma nezobudí, mňa zobudí trebárs napiť sa riadne studenej vody