Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

no ja beriem ten panadol ultra. teda včera som si dávala a dnes naposledy o siedmej ráno. nechcem si dávať veľa tabletiek radšej.

[zruseny12]

no tak to je fakt dobry,aj ja mam dobru zubarku-zena,ale velmi dobra a ma zo mnou trpezlivost,lebo mna aj natahuje ked mi strka do ust nastroje atd.ja musim len rano na lacno chodit k zubarovi,inak by mali vselko na podlahe,co som jedla...

[zruseny12]

tak si zober kuklu..:0)))))........a neberies tablety proti bolesti...panadol je dobry/nedrazdi zaludok/...ci sa to da vydrzat?jaj mne tiez treba ist k zubarke,minule som jedla ceresne a kostkou som si odlomila zo zuba...kym asi nebudem musiet tak nepojdem...:0((((.......

barbinka

tak tento lekár bol super. akože mne ešte nikdy nerthali zub. ja som vôbec necítila, nevidela. zrazu mi len povedal, že prvý zub máme vonku. druhý zub máme vonku. ani som nenaznadala a bolo po tom.

barbinka

a oddychujem, len keby to už nebolelo. rada by som už aj von išla, aspoň sa prejsť, ale keď troška fúka a ešte by mi to prefúklo.

barbinka

no včera som si dávala obklady. doktor vrvael, že to nemám prehánať, aby sa mi nezapálila okostnica. tak ja teraz neviem. sa bojím.

jancecka

barbi, pošli fotku :D rada by som vedela ako vyzerá taký bobrík po vytrhnútí zúbkov :D ale nie robím si srandu :D aspoň si oddýchneš