Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

Janka, aj to by ma lakalo, no momentalne som stale ocarena Amsterdamom:-)) Ale ked budem uz stara, tak si s manzelom ten domcek pri mori kupime a budeme si tam uzivat dochodok:-))

jancecka

ja som zatiaľ takto nikde nebola, ale keby mám niekde inde bývať ako bývam, tak niekde v plážovom domčeku pri mori :D to by bolo

krisha

tam planujeme ist buduci rok, tak sa uz tesim:-) V pondelok pohoda, v utorok sme zazili prave Amsterdamske, chvilu prsalo, chvilu svietilo slnko a takto dokola cely den. A v stredu v Mnichove rano prsalo a fukalo a poobede som uz chodila v kratkom rukave. Keby este snezilo, tak by som zazila vsetky typy pocasia:-))

barbinka

jeee ahoj krishka, tak ako bolo? rozprávaj, preháňaj,...
janka včera ja som nevedela nájsť ahojte, nerozumiem tomu. no a tenis začneme hrať až po 16.10., lebo až vtedy nasadia nafukovačku. dovtedy sme si dali 3krát do týždňa bedmington, takže aspoň niečo.

jancecka

no hej, tá je o ničom D: dnes ideš tiež hrať tenis? u vás prší? u nás je špatne aj kávu som si musela spraviť D:

barbinka

včera som mala na obed cuketové lievance s dusenou zeleninou. zrejme mi to nesadlo, neviem. ale už som sa zľakla, že črevná chrípka na mňa lezie.