Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

Dr jajboli

Ahojte všetci, dobré ránko! Ktoré ste v práci, prajem dobrú a ničím nerušenú robotu a nech vám to skoro ubehne, tie ktoré sme doma, prajem pekné počasie a príjemné ničnerobenie:)))

Dr jajboli

ok, ja som ešte tu, písala som o samoopalovacom kréme, ale by som už mala zaliezť, lebo potom sa mi ráno nechce vstávať, Teda vstanem, ale potom si ľahnem späť a vtedy sa tak dobre spinká:)))

krisha

este sa nepyta, je zvyknuty na dvor tu v Ba aj doma. takze mi to nejak nevadi, ale zacinam ho ucit, aby spravil kaky na jedno miesto. A pravidelne ho bravam na kofcu:-) Ja som to vazne myslela zo srandy, tu Postu.Jajboli!!!Ani nad tym neuvazuj!!!

Dr jajboli

Idem na jednu zdravotnú a idem do hajan, nejaká som ospalá, zajtra si napíšeme! Papá všetkým a dobrú nôcku!

Dr jajboli

ale, ale, máš dobré nápady! Ani si to neuvedomuješ! a s Olinkom chodíš aj von? AJ sa pýta, keď mu treba piši-kaky?

krisha

jasne, o osmej sme dorazili domov, Oli tiez prezil v zdravi. Ja som to myslela len zo srandy...nie som vhodny typ do Tv:-)

krisha

no, vcera bolo teplucko, ale nad ranom zacalo poprchat, doobeda sa to umudrilo, ale odvtedy prsi tusim vkuse. Takze nam to vcelku vyslo, decka boli tiez spokojne. Vsetci sme v zdravi prezili:-D