Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

no, presne. Kolegyne dosli zo Spanielska vcera, su krasne opalene, pocasia, ubytko, more, prostredie, jedlo...so vsetkym boli spokojne. Boli s malymi detmi, pochvalovali si aj detske ihriska vsade naokolo. A vratili sa do takejto zimy...

barbinka

aj mňa chytá hlad, ale dnes musím vydržať až kým domov neprídem. budeme s priateľom papať u mňa guľky.
no a mamina s bratom ževraj majú úplne krásne, aj ubytko aj stravu. brat sa teší z veľkých vĺn.dnes sú na výlete v Barcelone. inak odišli odtiaľto v správny čas, keď je u nás škaredo.

krisha

no, vsimla som si to:-D co uz, vsetci na nas zvysoka......Zacina ma chytat hlad, ale hodinku este vydrzim. Maminka s brachom maju ake pocasie?

barbinka

toto je pri sekulách.neviem presne ako sa volá tá dedina. tie názvy sa mi dosť pletú.
inak v poslednej dobe tu píšeme len my dve. aj ty si si to všimla? nikde nikoho.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.