Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

hej, aj moja mama vie urobiť vynikajúce langoše. priateľ má na záhorí chatu. tam prespíme a poobede pôjdeme na závody, aj v sobotu,aj nedeľu.

krisha

ani ja nejdem na obed, bola som si kupit celozrnne pecivko a doniesla som si hermelin a salatik. Mnam. A dnes musim ist domov, tam ma cakaju langose.., tie som nemala sto rokov, lebo sama si ich neviem spravit, ani sa to neoplati, kupovane nelubim a mama ich vie spravit perfektne:-D A kam to idete na chatu?

barbinka

ja inak dnes nejdem ani na obed u nás. doma ma čakajú marhuľové guľky, len ešte uvidím, že s čím si ich dám. mak, orechy, tvaroh,kakao,struhanka. všetko ľúbim.

barbinka

ja inak dnes nejdem ani na obed u nás. doma ma čakajú marhuľové guľky, len ešte uvidím, že s čím si ich dám. mak, orechy, tvaroh,kakao,struhanka,alebo tvaroh. všetko ľúbim.

krisha

aha, lebo niekedy byvaju aj take amaterske, preto tam chodia aj moji kamarati:-D Veru budem sledovat a pocuvat... Ale myslim, ze v Ba sa stratit neda, ved Janka ma aj usta a opyta sa.

barbinka

no známy nie. ja takýchto ľudí ani nepoznám. a to je veľká cena, takže tam budú z rôznych krajín.
tak teda sleduj janku, či sa tam náhodou niekde nezatúlala.

krisha

jaj, ozaj,ja som aj zabudla, takze dnes by som mala cakat, ze mi niekto bude piskat pod oknom:-D a idete len pozerat, alebo sa niekto znamy aj zucastni?

barbinka

no my ideme len s priateľom, aspoň si oddýchneme, v sobotu pôjdeme na kvlaifikáciu a v nedeľu na závody motoriek. ale to vždy až poobede. sa teším na to nič nerobenie.
janka je dnes v BA, teda neviem, či už, ale mala by prísť.

barbinka

dobréé ránko. ja dnes niečo po dvanástej odchádzam. idem k doktorovi, toho vybavím za 10 minút a padám domov. ak nebude pršať , tak ideme na tenis a ak bude, tak ideme už dnes na chatu.