Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

no však postarám, no len na víkend musím dať sestre inštrukcie, nech na nich nezabudne.
krishka má tuším dnes voľno.
aj ja už chcem. no však ale ja budem tento týždeň doma, lenže na PN, takže to je na prd.

jancecka

barbi, musíš sa o ne starať :D si predstav tie bratove smutné oči, keď prídu a oni budú hore bruchom alebo pochudnuté :D ja som nikdy škrečkov nemala ani andulky ani nič podobné a ani by som nechcela

barbinka

janka tie škrečky sú môjho brata. má ich štyroch. len oni sú na dovolenke a keďže sa o ne nejako nestarám, tak na ne nejako nemyslím. ale brat mi povedal, že dúfa, že žiaden nezomrie, tak sa musím snažiť,haaaa.

barbinka

tak snáď sa v piatok nestratíte. my ideme do Brna a to už poznám, tak sa nebojím nejakej straty. haaaa. ja sa tak teším.
kokso, až dnes som dala škrečkom jesť a piť. som na ne zasa včera zabudla. chúdence.

drobecmoj

Tak ahojte, keďže táto téma presne určený obsah, rozhodla som sa napísať do tejto diskusie.Možno mi niekto poradí.Zažívam stavy keď dostanem zimnicu, stŕpnu mi dlane, veľmi rýchlo dýcham a cítim hroznú nervozitu (vnútornú).Už sme raz kôli tomu volali záchranku,ale vraj mi nič nieje.Včera sa to znova objavilo a tak sa bojím,či to nebude mať nejaké vážne následky.Užívam HAK, ZODac na alergiu, fajčím, nepijem. Neviem čo to spôsobuje, a ako sa toho zbaviť. Ďakujem za Váš názor, radu, atď...