Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

Dr jajboli

ahojte všetky! Napapkané sa už chystáte domov, však? Aj u vás prší? Počasie na zalezenie pod paplon...

barbinka

no jo, treba využiť pekné počasie. a treba sa troška aj hýbať. nesmiem zabudnúť dnes na škrečky. chudáčkovia. však ty už aj ideš domenko. tak teda pekné korčuľovanie.ahoooj

krisha

no, to ano...niekedy mi cesta MHD trva viac ako cesta domov, do Leop. vlakom:-D co uz, zvykla som si. Ja si myslim, ze to vydrzi,teda dufam. Nechce sa mi zase trcat zavreta doma.

barbinka

fúha, ty sa tuším dosť nacestuješ z práce. ja pracujem v centre a bývam v Petržalke a som busom za 5 minút doma. no jo, dnes je tuším ideálne počasie, nie je aspoň také teplo. len d´fam, že to vydrží až do večera.

krisha

ja pojdem na 15.11 bus, este sa musim stavit na hlavnej stanici, zaniest nejake papiere. A odtial sa zveziem asi vlakom. Vyzera to celkom dobre vonku, aspon nieje take horko a kym pojdem na letisko, mozem sa ist este korculovat.

barbinka

no jo. dnes sme také opustené. ty ideš o tretej teda domov? ja asi 15:45. lebo príde pre mňa priateľa ideme ešte za trénerom pre raketu, ktorú sme mali v oprave a ešte chceme ísť kuknúť do jedného outletu na vajnorskej. a o siedmej máme tenis. tak snáď to stihneme. a ešte predtým sa chcem doma najesť. jogurtíky moje. mňam

jancecka

ahojte holky, len vás pozdravím a frčím pracovať :D dnes tu je dosť rušno,menia sa cenníky, pridáva sa euro,len všetci rátajú a prepisujú, docela sranda :D
včera som bola večer v tescu na nákupy,napapať na Duchonke a večer som strávila s Miškom pri filmoch :D celkom romantika až na to,že som pozerala také fantastické trilery, alebo horory alebo čo to bolo :D
na obed som mala jogurt, musli a banán, mňam :D
dnes chcem ísť cvičiť,a zajtra som tu len doobeda, lebo moja nechtárka mi preložila termín zo šiestej hodiny večernej na pol druhú na obed,takže zdrhám z práce
majte sa pekne, možno sa ešte ozvem, papa

krisha

ja mam rada vyprazanu brokolicu, teda mala som rada, lebo vyprazane sa snazim obmedzovat. Alebo ju mam rada aj na pizzi, ale musi byt nadrobno pokrajana, lebo ked su tam pohadzane tie velke kusy, je mi z toho na....

barbinka

ja fazuľovú polievku a zapekané cestoviny. aj u mňa sa dalo. len tam bolo dosť veľa brokolice, ktorú ja veľmi nemám rada.