Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ja mam zubky nastastie v poriadku, takze zubara zatial prezivam v pohode. Vonku to vyzera tak vselijako, aj slnko uz vykuklo. Ja pojdem vecer cakat kamosku z Angl, po ceste sa urcite niekde stavime, aby nam mohla porozpravat zazitky:-D

barbinka

aha, no dobre teda. mne už v pondelok idú trhať. strašne rýchlo sa blíži ten termín.
ževraj má byť tento týždeň nejaký upršaný a chladný. ja mám dnes tenis večer, tak ja dúfam, že aspoň pršať nebude. lebo sa už teším.

krisha

musim, ale staci ho doniest do pondelku, dokedy nam robia dochadzku za cely tyzden. Tak preto hovorim, ze skocim zajtra asi zubarovi.

krisha

ani nehovor, rozmyslam, ze zjtra si zoberiem dovolenku alebo Pcko. Potrebujem si oddychnut, lebo cez vikend je nam mladym tazko oddychovat:-D a kde mame Jancecku?

barbinka

dobre ránko aj ja prajem. ja pôjdem o druhej v piatok a možno vo štvrtok. však nadrobené mám. dnes som ale nejako extra zničená a unavená.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.