Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

aj ja mam radsej jazera nez kupaliska,ale ked sme sa uz takto dohodli, tak sa prisposobim. Hlavne, ze je tam voda, kt uplne zboznujem:-D

barbinka

takto, ja obľubujem skôr jazerá ako bazény a termálka v ostatné ročné obdobia okrem leta a to chodíme do termálka do Gyoru. tu v BA chodíme buď do Čuňova, alebo Rusoviec, mimo BA Košariská v Dunajskej Lužnej, al. Zelená voda v moste pri Bratislave. ale mimo toho, tam kde hrávame tenis, tak v tom klube sú aj bazény, tak po tenise plávame v klube.

krisha

dnes idem domov, pride pre mna bracho, treba pomoct doma, trava rastie, burina a budeme asi aj zavarat. No a v sobotu vecer som opat v Ba, idem von s takym lepsim kamaratom a v nedelu sa pojdem asi kupat do V.Medera. Uz som tam nebola sto rokov, je to tam prerobene na taky mensi aquapark. Ty sa kam chodis kupat?

barbinka

to áno. namiesto ,aby som to mala v 14tich, tak to budem mať v 24 rokov. dnes ja o druhej padám odtiaľto, vyzerá byť pekne. tak asi pôjdeme aj k vode a možno aj cvičit. víkend bude tiež určite pestrý. ty máš čo v pláne?

barbinka

A najhoršie na tom je to, že som ten strojček mala mať už keď som bola malá. len žiadna školská zubárka mi nikdy strojček neodporučila a nemusela som toľko platiť a mohla som to už mať dávno za sebou. však môj brat má 14 rokov a za strojček mama dala 7.000,-Sk dokopy.

krisha

podla mna by taketo veci mali byt zadarmo, popr za nejaku rozumnu cenu. Clovek chce byt zdravy a davat za svoje zdravie take nehorazne peniaze??

barbinka

krishka to som písala za strojček cenu, ten je dokopy 16.700,-Sk + výmeny gumičiek( to okolo 200,-Sk vždy keď prídem) a tieto stoličky 1.200,-Sk spolu. jedna mi chcela strojček za 50.000,-Sk. tak to ma skoro okotilo.

krisha

ty kokos..pekna palka...clovek si odjakziva plati odvody do zdravotnej poistovne a nic z toho. Ci bude ti to robit sukromnik?

barbinka

no horné neprerezané osmičky. kvôli tomu problému, čo mám s tým kĺbom. no a potom budem mať strojček. dokopy za všetko dám 20.000,-Sk.