Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

baby, ja som obedovala kukuričnú kocku, či ako sa to volá ale nemám diétu, no mne občas tak zašibe a zachutí mi hlúposť :D a ja končím dnes o 4 D:

krisha

veru tak, uz sa neviem dockat. Ja zas dufam, ze mi nechybaju ziadne minutky, lebo zajtra je pre mna posledny den v mesiaci.

barbinka

ja pôjdem dnes o tretej a dúfam, že zajtra o druhej z práce. mám totižto nadrobené. ale ja už teraz zaspávam. ach jaj. krishke je super, tá už ide za chvíľku.

krisha

no vidis ako je to s chlapmi:-) aj ja ma kufrovu supravu, ale s tym by sa mi tazko chodilo po meste:-)) ruksak nahodim na plecia a slapem:-))Uz len hodku, nemozem sa dockat..ako vzdy. Co ste mali na obed? Ja som mala rizoto

krisha

som rada, ze som pobavila:-)) Vies, je to taky sikovny ruksacik, ani velky, ani maly a podla predbeznych odhadov by som sa donho mohla zbalit:-)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.