Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ja zas nehovorim, ze necvicim...nechodim sice hravat tenis ani do posilky, ale casto sa chodim korculovat, bicyklujem, chodim behavat cez vikend, teraz mam aj partaka-Olivera:-D a dost casto cvicim na svihadle, alebo len tak...Ale cez tyzden to nezvladam...to chodim jedine s Oliverom sa prejst a ta prechadzka trva asi tak hodinu...Takze aj to je nieco:-D

barbinka

no však dobre. lenže ty chodíš skorej spávať ako ja. a celkovo spíš viac ako ja. aspoň z toho, čo píšeš. kebyže vstávam tak skoro ako ty, tak chodím na tenis najneskôr o šiestej. podľa mňa sa dá všetko zvládnuť,keď chceš. a je to aj o tom zvyku. proste po dvoch týždňoch by si sa už aj tešila, že ideš cvičiť. ako ja ťa nenahováram na cvičenie, ja len debatujem o možnostiach.

jancecka

ja by som vstávať tak skoro nezvládla, teda je pravda, že keď sme niekam cestovali, tak sme vstávali o 4 ale ustáliť si to na denný program, to nie. Na mňa to tiež tak účinkuje, že keď skôr vstanem, ako je obvyklé, tak ma aj skôr berie na kute :D

krisha

Barbinka, ja vstavam o styroch, na co som nebola zvyknuta a je to hodina, ked som bola zvyknuta spat najhlbsim spankom. Skus si jeden tyzden vstavat aj ty tak a uvidis, ze je to narocne a okolo osmej-deviatej si telo bude pytat oddych, teda spanok.

barbinka

krishka podľa mňa by si sa prebrala. však ja najviac spím 7 hodín, niekedy iba 5 a hrávam tenis, čo je náročnejšie ako posilka, keď dve hoďky beháš. to je len o zvyku a prebralo by ťa to a ešte by si sa aj lepšie cítila.

krisha

mne o osmej vecer uz dochadzaju sily, ledva by som nieco v tej posilke zdvihla:-))) si predstav ze o osmej som uz nejakych 16 hodin hore, tak som uz trochen k.o.:-))

jancecka

to poznám Krishka, ale niekedy začať musím, a už som si povedala že to nebudem odkladať a tak sa mi nechcelo, som rozmýšlala, načo mi to bude, ved ked mi vystane čas, tak pôjdem do fitka a zacvičím si sama, ale nie, kopla som sa v duchu do riti a šla som tam :D keď to budem mať zaplatené, tak to budem snád dodržiavať, mám to tri krát týždenne, je jedno ktorý deň prídem a správne mi skombinujú stroje, aby malo to cvičenie nejaký účinok :D a tiež budem chodiť až tak neskôr, o 7 alebo o 8

krisha

to je super Janka...aj ja by som take nieco podnikla, ale stale sa vyhovaram, ze nemam cas:-D No v poslednej dobe ho naozaj nemam...vcera som prisla o siestej domov,spravila veceru, sla s Olim von, osprchovala a lahla mrtva do postele...