Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

ja som bola v piatok večer so spolužiačkami zo strednej, v sobotu od rána mal brat tenisový turnaj, tak som bola povzbudzovať, potom mal drahý aj futbalovú ligu, tak aj tam som bola povzbudzovať. potom o piatej som bola na vinobraní v rači s bývalými spolužiačkami a večer som išla na kamarítovu narodeninovú oslavu. no nebola som moc dlho, lebo som bola unavená z celého dňa. nedeľa bola pokojnejšia.až poobede sme išli hrať petanque, boli sme v avione, ale nič sme nekúpili a ešte som aj nervy mala. toľko ľudí, že až. neznášam to. ľudia nemajú čo robiť, tak sa vyberú prechádzať sa po obchodnom centre. ešte k tomu aj z rôznych miest. a večer som kukala slovensko má talent a išla som o jedenástej spať a zasa som nevedela zaspať. až o pol druhej som zaspala. aj to ma už vytáča.
najhoršie je, že ani tenis nemôžem hrať. pokiaľ nebude nad 15 stupňov a nebude dva dni pršať, tak si nezahrám dokým nedajú už nafukovačku. a tá bude v polke októbra. čiže super.
ešte ma aj celé ústa bolia.
všetko ma nejako vytáča v poslednej dobe.jaaaj

krisha

ved ani ja som si neoddychla, ale dokopy som nic nerobila. Len som sa po veceroch flakala a cez den dospavala. Dnes by som chcela ist o dvoch domov, lebo idem kozmeticke, no ked som neplanovane dosla na osmu, bude mi chybat vela hodin, budem to musiet cez tyzden nejak dorobit.

barbinka

ahojte dievčatá. ja som dosť unavená po víkende. vôbec som si neoddýchla. jaaaj.
čo ste robili cez víkend?

sedmikraska

jeej, tak som prisla pozriet vynovene Zdravie a da sa to aspon lepsie citat. Vypada to, ze to ani nespomaluje moc, no ved uvidim. Dufam, ze sa tu mate krasne a posluchate!!

jancecka

hej barbi, aj ja som mala raz body, nie také drahé a možno preto sa mi nepáčili, neviem nejaké vysoké výkroje mali a trčalo mi to z gatí ale veru nabehnem tento rok na nejaké kvalitnejšie

barbinka

ja som ešte tu,mala som robotu. no tak teraz ja. minulý rok som si kúpila body 2ks za nejakých 400,-Sk a teraz nedám na ne dopustiť. je to lepšie ako tielko, lebo sa ti nevyhŕňa. je to proste super. a tangá nosím minimálne aj v lete. iba vtedy keby to bolo vidieť cez nohavice, že mám klasické gaťky, iba vtedy si dám tangá. tangáče sú nehygienické a spôsobujú kvasinky.