Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

na mňa to platí dvojnásobne D: myslím to ulievanie, som strašne drzá, dokonca už hrám na PC aj kartičky, no videl toto svet?

barbinka

no áno dievčatá. asi to bude tým, že my sa len flákame a ostatní tvrdo pracujú.
a dík baby za povzbudenie.

krisha

aj mna to potesi:-D no my asi mame menej roboty, nez ty alebo sa viac ulievame??:-D Takze uz fungujes na saxiku, aj Jajboli sa na teba pytala, ze co a ako, takze jej spravu, ze sa dari, odovzdam.

schelly

ahojtee. tak po dlhšiej dobe som sem opäť zavítala :) akosi mam málo času poslednou dobou, tak mi prepáčte, že vás kočky zanedbávam. v robote v pohode, aj ked teraz dosť makam..jeden dovolenka, další chorý a zastupujem a tak.. Ale zvýšili mi plat o tri litre, tak sa vytešujem. Saxík super. Dnes mam tretiu hodinu. Učitelka bola najprv dosť arogantna, že som si mohla kúpiť aj lepší..ale nikto nevie, či mi to pojde a tak, takže načo do toho hneď vrážať 50 tisic...Už ovladam 4 tony :) Včera som podstivo cvičila, až som mala meravé pery. Ale je to super. Cez víkend sme mali hody. V piatok sme sa rozbili na diskoteke, v sobotu relax, v nedelu som bola v kine a v pondelok len tak sa tulať po Auparku. Aspoň že už je zajtra piatok. PS Jancecka, dakujem za mailíky. Pozera si ich hlavne v robote, ked náhodou chvílku nemam čo robiť :) Všetkých pozdravujem.

jancecka

aj ja som dnes dáka neprebudená :D ale akože cítim sa dobre, ako keby som v nejakom inom svete :D takom pomalom :D

krisha

sak ja viiim:-D
Dnes je u nas nejako rusno, p.riaditel je nejaky nervoos:-D a ja som trochen popletena, nedokazem sa sustredit a pisem hovadiny, potom opravujem po sebe:-D

krisha

chudatko nase...to si tvoje zubky musia zvyknut a potom bude dobre:-D
Ja mam tiez v pohode gynekologa, ale aj tak...aj keby ma tam cakal Brad Pitt alebo George Cloony tak som taka vyhukana:-D