Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ja sa stale striasam, a pritom mam tricko s dlhym rukavom a decembrovy sveter...Hlavne ked si v kancelarii vetrama, cerstvy vzduch je fayn, ale ta zima, brrr

krisha

ved aj mne...a obcas chytam aj paniku a radsej sa tych obchodov vzdam... Nenavidim tlacenice, ked sa o mna ludia obsmietaju a strkaju do mna...hruuuza

krisha

myslim, ze Gladiator hral v nedelu vecer aj v Trnave, sa mi tak mari. Ja rada chodim na festivaly, tam mi ludia a davy nevadia, ale ked je to talto, na jarmoku, hodoch alebo v nakupnych centrach ci marketoch, to sa idem zblaznit

jancecka

taký oddychový deň dobre padne že? inak v Tesároch, to je blízko nás, bolo nejaké vinobranie v nedeľu a tam bol Gladiátor, ako aj by som šla ale takéto akcie nikdy neboli pre mňa, možno keby tam bolo o tištvrte menej ľudí :D

krisha

ja som bola v sobotu v TT na jarmoku, sla som okolo piatej poobede a prisla som v nedelu rano o piatej:-D ale nebola som cely cas len v TT, aj ked tam bolo dobre, no neskutocne vela ludi vsade,vypocula som si Smatanovu a Desmod, potom sme si sli sadnut do jedneho podniku, ledva sme si nasli miesto. Okolo jednej pre mna prisiel kamarat a sli sme este k nam na disku. V nedelu poobede sme sli gratulovat svagrinej, bolo Martiny, potom som k nam zobrala malu a pondelok oddychovy, v posteli alebo na gauci pred TV alebo PC

jancecka

hody? super ale príliš sme si ich s Miškom neužili. Keďže bolo v sobotu v noci dosť chladno, tak sa kapela presunula dovnútra kultúrneho domu,inak by sme to mali vonku, ľudia sa bavili alemy sme šli domov už o 10, lebo Miško mal prepadovku - telefonát, že v nedeľu musí ísť do roboty. Boli sme trošku smutní, a šli sme si lahnúť. Najviac Miška mrzelo,že v nedeľu nebude hrať futbal ženáči a slobodní. Ale namôjdiv v nedeľu dofrčal asi o 2 domov :D som sa tešila ako nikdy :D tak ich v robote nachytali že oni nemysleli že hned prísť, ako keby sme mali Blavu 2 km vzdialenú D: ale čo už, tak zostal doma aj v pondelok, Inak ženatí zápas prehrali D. ale bolo suepr ale dosť chladno a včera oddych :D dnes ráno mi Miško opäť odišiel