Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

sedmikraska

To co toto? Si tu pises po sebe aj 3, 4 prispevky za sebou Maria a mas pravdu, ze si ta ludia hned teda vsimnu, ale v tom spatnom zmysle. Neverim, ze by Jajboli niekomu chcela zle, zrejme ju teda asi ty spatne poznas. A aj keby ti ponukala nieco, tak je na tebe ci to prijmes alebo nie, uplne o nicom je taketo šaškovanie na fore

barbinka

čo to tu je za rozbroje? ja sa nebudem staviať na nikoho stranu, neviem, čo sa medzi vami presne stalo. možno by ste si to mali vysvetliť dievčatá.

[zruseny12]

...len tolko k diagnodtike...nebudem oblbovat ludi,ked sama tomu neverim...
a dalsia vec,pracu som mala i ked len na dohodu a ty si to velmi dobre vedela...
a k tym mailom...skoda,ze som hned neposlala dotycnym mail,co si my pisala...hned ako prisiel...
prosim ta,ja sa zviditelnovat nemusim,ja prave mam ten problem,ze mna si hned ludia vsimnu a ja to prave nemam rada...takze ziaden komplex nemam moja zlata...
ja len si vybavujem,nieco, co si sposobila...viac sa k tomu nebudem vyjadrovat...
Boh je mi svedkom vsetkeho...

a zvlastne,ze teraz ta system pusti do fora...velmi zvlastne...
maj sa krasne a uz nebudem reagovat, zda sa mi, ze ty mas komplex s toho,ze si ta malo kto vsimne...
toto je len vybavenie si s tebou,aby kazdy vedel,aby si davali pozor a nie kazdemu sa otvorili a dali osobne udaje atd.
takze mozes tu uz pisat,co chces nebudem vobec stranku uz otvarat...

Dr jajboli

Mariaa, z tej diagnostiky by som nemala nič, len dobrý pocit, že som niekomu pomohla byť medzi ľuďmi a zárobkovú činnosť, keďže si nemala prácu a hladala si. Tvoje maily neviem ako by som vedela zneužiť, ale zrejme ty sa v tom lepšie vyznáš a zrejme ich aj zneužívaš ty. Som šťastná osoba, že nemusím čítať tvoje maily, lebo nikam neviedli a nevedú, tak isto, ako tieto tvoje príspevky. Nechápem, čo sa v Tebe zvrtlo a po tak dlhom čase si sa ozvala a ešte k tomu na fórum. Máš rada asi rozruch okolo seba, a potrebuješ sa zviditeľniť a upútať na seba pozornosť. OK. Je to aj istá forma komplexu a ktorom sa tu vyjadrovať nebudem a ani nechcem. Všetci sme nejakí. No a keďže ma ani ty dobre nepoznáš, tak ťa prosím, a dôrazne žiadam, aby si už konečne prestala s Tvojimi vrtochmi a radšej, ktoré sú ozaj trápne ale nie pre mňa, ale pre iných. Nemusí svet čítať o tom, čo ťa štve a čo nie.Každý má svoje problémy a určite sú vážnejšie ako tie tvoje. Zbohom!

[zruseny12]

neviem ,preco si myslis,ze si mi povedala pravdu...ked ma vobec nepoznas...posluste si...mna to aj tak neuraza,lebo to, co si pisala nie je pravda...

krisha

ani ja neurazam nikoho, nemozem zato ze niekto sa urazi, ked mu clovek povie pravdu. Ale uz sa do toho nebudem montovat a budem si mysliet svoje:-))))

[zruseny12]

1.ja som tu nikoho neurazala krisha zacala urazat mna...
2.ja nikoho nezatahujem medzi nas dvoch,ona zacala...
3.na mail ti pisat nebudem,aby si ho nezneuzila...
4.ta diagnostika-podla mna,je iba na to aby ludia vyhodili plno penazi za nic...ked je taka dobra,preco ty si sa stale stazovala na zdravie...neustale si sa snazila ma prehovorit aby som aj ja u nas to robila...bla bla...nestacilo ti raz napisat,ze nebudem robit...
5.chcela si mi pomoct len tym,aby ty si mala nieco s toho,o nic ine tu neslo...
6.neviem,co je na tom zabavne,ked si clovek chce vyriesit nieco s inym,zabavne je to len pre teba,lebo vies,ze nieco ine si mi pisala do mailov a nieco ine tu...na AHOJTE...
a nebudem sa s tebou natahovat,lebo su ludia, ktory zapru aj nos medzi ocami a ty si jedna s nich...

Dr jajboli

Milá Máriaa, prečítala som si čo sa tu písalo večer. Je mi ľúto, že čo sa týka diagnostiky, si si vysvetlila veľmi zle. Ja nerobím na tomto fóre ani reklamu ani nič, ja som ti chcela dať možnosť, kedže máš toľké zdravotné problémy, sa dať premerať na tej diagnostike a potom aj prípadne pracovnú príležitosť, ktorú by si ty ľavou zadnou hravo zvládla. Je mi fakt ľúto, že si si to vysvetlila nejako ani neviem ako. Tá diagnostika mnohým pomohla a pomáha a predstav si, že sa liečia aj takí, ktorí sú veľmi ťažko a nevyliečiteľne chorí a veria tomu . Podotýkam veria tým prírodným produktom. Tu predsa nejde o mňa. A aj to ti napíšem, že ich zdr. stav sa rapídne zlepšuje, čo je potvrdené aj inými lekármi. O tom, ako sa tu o mne vyjadruješ a o ľuďoch, ktorí ma zastávajú, je úbohé a zaplakania hodné. Ano, máš právo si napísať svoj názor, ale nechápem, ked máš problémy len so mnou, prečo píšeš na toto fórum, Doteraz Ti vyhovoval môj mail, prečo ho nepoužiješ aj teraz. A prosím ťa, ak máš nejaký problém, tak mi napíš, ale nie sem a nezaťahuj sem ľudí, ktorí s tým nemajú nič spoločné, pretože to nikoho ani nezaujíma, Môžu sa na tom tak ukurát len zasmiať a pobaviť. Takže len toľko.
Maj sa pekne. Chcela som ti pomôcť.