Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

nechcem zakladat temu, pockam a ak nie, popytam sa v inych kancelariach, lebo mojich kolegyn som sa pytala, ani jedna nevie poradit.
Zdanie klame, ale clovek aj tak nevie ako sa ma obliect a napoobedie je predpoved 28 stupnov

barbinka

ahoj krishka, aj ja som sa naobliekala a vôbec nie je taká zimka ako to vyzerá.
a ja ti s tým neporadím, keďže sa do týchto vecí nevyznám. takže buď počkáš ešte na niekoho, či sa objaví na našej téme, alebo si založ tému. niekto ti určite poradí.

krisha

dobre ranko dievcata, ja tu uz strasim od siestej:-D som sa naobliekala dnes, ved vcera rano bola zima a dnes je celkom teplucko. Poobede idem odovzdat kluciky a rozlucit sa so susedmi.
A chcem sa aj poradit...mam tu prechodny pobyt, kde sa treba odhlasit? Ked som sa pristahovala, vsetko vybavoval ex, takze netusim co a ako...

krisha

ja tiez nemusim moc bravcove a hovadzie a hlavne, ked je vyprazane. Obed mi celkom chutil, bolo to kuracie masko na stave, vlastne rolada, plnena sunkou, vajicom cervenou paprikou a k tomu to pyre, to robia fantasticke

barbinka

tak teda krishka možno budem vegetariánka. a aj tak jediné mäsko, ktoré papám je kuracie a ryby(ale tie sa nezaraďujú medzi mäso). ale ani to kuracie som už tie tri mesiace určite nemala.