Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

nevyjadril sa, ale to je cely on. Myslim si vsak to bude v pohode. On si rychlo niekoho najde namiesto mna a ak aj nie, zaraba dost a nejake drobne odo mna mu chybat nebudu:-D Chcela by som sa prestahovat, len ma odradza ranne vstavanie o piatej...ale budem si musiet zvyknut. Davam zbytocne do toho bytu peniaze a nikdy nebude moj.

krisha

ja som mala dva grahamove rozky s acidkom:-D
Nuz hej. dedinka je dedinka...Ked byvas v Ba, tak to vypada troska inak:-d Ale dnes som volala s majitelom bytovky a trochen som mu naznacila, ze sa asi prestahuejm spat do Leop...

jancecka

je to zvláštne keď sa takto bavíme :D od nás ide autobus do mesta ráno a navečer :D cez víkend žiaden :D to sa ľahko zapamätá :DD
ja akurát obedujem :D ty si čo mala dobré? ja mám zeleninku, uvarené vajíčko a chlebík s luníkom :D mňami

krisha

jednoznacne...Ja mam vela znamych a kamaratov a keby som mala s nimi komunikovat cez telefon, nedoplatim sa. Takistoo si tam hladam busove al vlakove spojenia...ma to vela vyhod

jancecka

ja som z dediny, naj kamošku mám moju sestru, ktorá býva odo mňa kilometer a ešte jednu naj kamošku, hneď susedu, do školy nechodím, takže sama uznáš že počítač je pre mňa zbytočný :D

krisha

ja si bez PC uz ani neviem predstavit zivot tusim:-D mam vela kamaratiek v zahranici, takze na komunikaciu vyuzivam skype alebo ICQ, A budem ho potrebovat aj do skoly...

jancecka

ja doma nemám ani počítač a ani nechcem, podľa mňa je mi to zbytočné, robotu si aj tak domov nenosím a využívať počítač len na chatovanie mi príde plytvanie elektrinou :DDDdDDD

krisha

ja som toho nakupila neuveritelne vela, boli sme v IKEI, Avione, Poluse...a chystam sa v nedelu aj na Interstadion...na nejake handry.
Jajboli sa normalne prihlasi, ale ked ide odoslat prispevok, hned ju zhodi...Ja mam podobny net v robote, strasne pomaly, lebo je na jednom servery pripojena cela budova...cca 150 ludi:-D Doma mam perfektny net, este nikdy som s nim nemala problem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.