Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

my mame aj v praci klimu a tam som v pohode, tak neviem, no ved to je uz jedno. Hlavne je aby to uz preslo. Na horucku som si dala paralen, pijem cajiky na kasel a priedusky, kvapky od kaslu Robitusin, kvapky do nosa Olynth a uzivam Panadol Grip. Co by ste este poradili?

barbinka

takže to tipujem na klímu. ja som hneď chorá z klímy, preto som úplne proti nej. ešte aj na kĺby škodí.

jancecka

aha, no s tým by som nechcela riskovať :D teda :D ja idem zajtra a potom hneď do nemocnice, tam sa nebudem malovať, snáď sa ma nelaknú , sú tam takí mladí doktori :D

krisha

ja naozaj byvam chora skor cez leto a nadchu pocas roka vobec nemavam...takze nesoplim:-) Jasne, mozem to mat aj z cesty, ked sme mali otvorene okna, z apartmanu, kde bola klima, z mokrych plaviek, zo zmeny prostredia... Mam do konca tyzdna dovolenku, no vidim to tak, ze ju stravim v posteli. Nechcem ist doktorke, lebo ma hned vypise a PN nechcem byt.

barbinka

krishka môžeš to mať aj z klímy, alebo ťa niekde ofúklo, keď si bola troška spotená (stačí len keď si mala oslabenú imunitu a už to ide).