Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

tento krat idem s druhou kamoskou takze nie...sme presne styria, jedine do kufra keby si chcela..ma kombi, takze by si mala dost priestoru:-)))
Ja zase vsade chodim neskoro...Ked idem napr na vlak do Blavy idem 5 minut pred oschodom..byvame blizko pri stanici a ked hlasia, ze pride, tak ja este len branku zamykam:-)

jancecka

baby, obdivujem vás :D ja som riadny stresant, všade musím byť načas, čo načas, 10 minút pre tým než to načas nastane, preistotu, pekne pripravené, neviem prečo

barbinka

ja sa tiež balím dve hoďky pred odchodom a tiež viem, čo si mám zbaliť. zatiaľ som ešte nikdy nič nezabudla.
ale tú cestovnú horúčku asi mávam. vždy poslednú noc pred odchodom nemôžem zaspať, stále len premýšľam nad všetkým, že ako tam bude a tak.

jancecka

inak určite to jelepšie bez dlhého chystania, a tá tvoja kamoška nemá náhodou ešte jedno voľné miesto v aute?

krisha

:-)) som aspon pobavila:-)) Ani cestovna horucka u mna nehrozi...pred 2 rokmi som bola na chate, prisla som domov a za hodinu mi volala kamoska, ze maju volne miesto v aute, ze ci nejdem s nimi do Chorvatska..ja ze dobre a kedy? A ona, ze ved dnes:-))) tak som rychlo poprala veci, zase sa zbalila, po ceste nakupila v Tescu a sla som:-)))

jancecka

mám na saláme :DDD to je perfektné slovné spojenie, ešte som nepočula :DDDDD to je dobré, ako sa smejem
musím ísť cikať

krisha

dakujem:-)) no mne sa staci zbalit aj hodinu pred odchodom...vsetci ma uz nahanaju a ja mam na ..salame..:-)) ja mam v hlave rozmyslene co si pobalim a potom to uz len nahadzem do kufra...A ideme len na par dni, takze toho moc nebude.

jancecka

ty sa balíš v deň odchodu???? vau, to ja by som bola už týždeň nachystaná :D som v tomto pedant :D a aj tak vždy niečo zabudnem, inak ahoj a dobrú chuť

krisha

cafte cafte:-)) ja som bola v praci, ale len na chvilocku doobeda, porobit dolezite veci:-) Potom som hned zbehla na nakup, dufam, ze mam vsetko...No a teraz si vas citam, obedujem a oddychujem. Este sa mi schnu veci, pojdem zehlit a mozem sa pomaly pobalit, o osmej vyrazame

jancecka

:-) cez víkend? no zase nič ak len tak na kupko, to je všetko ale manžel príde asi až v sobotu večer z týždňovky