Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

určite záleží aj na tom, aký máme internet a PC, čiže nič moc :D Krishka, nechceš sa vymeniť? šla by som mesto teba na dovolenku, tak strašne chcem ísť D: ale čo už, ešte aj dažde na víkend? no super, ako teraz v sobotu, pršalo a pršalo, ešteže to nedeľa napravila

barbinka

no u nás neviem, či bude pršať, ale som počula, že od zajtra až do soboty má pršať.
jaj krishka normálne ti závidím.
janka, no mne zdravie funguje, akurát niekedy majú výpadok.

krisha

veru tak, odchadzame az vecer, takze sa tu zajtra este stretneme. Tu to tiez vyzeralo na prsanie, ale nakoniec vyliezlo slnko.
Viem ze aj Jajbolikovi sem nejde prihlasit, a keby ste sa znova zaregistroval? Mozno mate uz opotrebovane nicky:-D

jancecka

ahojte,nejako forum Zdravie.sk nefunguje D: včera ma sem vôbec nepustilo, nechcelo mi ho načítať D: je to hrozne, aj jajboli má s tým problémy,ako sa máte kočky? Dnes je u nás tak pred búrkou, celkom sa teším :D mám dnes náladu na búrku :D

krisha

noi a vo stvrtok alebo piatok v noci pojdeme domov..takze to bude tyzden. Ja netusim Barbi...hladam aj na nete, ale nic som neobjavila. V Tescu mavaju len tie gumenne, takze tam ani nepojdem