Male vyrazky na rukach

lucia1

ahojte, aj ja to mam:D a aj jedna kamoska...na ramenach a aj na stehnach....no ako keby som dost problemov zo sebou nemala:D lenze ja to mam aj na licach tam vzadu smerom k uchu...take male vyrazky telovej farby, drsnejsie...takze fajn no...este k tomu tvar celu cervenu..co uz, baby su aj horsie veci:) a je pravda ze kremovanim sa to lepsi a tie pilingy tiez neodporucam...zbytocne sa to podrazdi...

iwqa

Awojte aj ja mam tie vyrazky na rukach.Ked som zacala pouzivat sprchovy olej ta sa mi to ovela zlepsilo .Uz to nemam skoro vobec take drsne.iba kusa zacervenane ale uz aj to pomaly mizne.Dost mi pomohlo aj potom natieranie olivovim kremom.

monnika

neviem ci ta lufa je dobry napad..mne lekarka povedala ze nemam pouzivat pilin ani nic take....len to treba veeelmi kremovat

pacmag

ahojte jasne aj ja to mam..ale strasne ma to trapi..ja som bola s tym aj u koznej a dala mi na to 60% lieh a nejaku zarabanu mast..a myslite ze to pomohlo??jasne ze nie..teraz sa snazim si to kremovat kokosovym olejom a pouzivam v sprche lufu...aj ked to moc nezabera je to lepsie ako predtym...ak poznate este nieco lepsie poradte pls...a este jedna otazka nemyslite si ze ak schudnem ze sa mi to zlepsi?

livka

no, baby, tak toto presne poznam, trauma z kratkych rukavov. ked sa to opali, je to lepsie, ale stale nic moc. moja kozna na to povedala, ze to ma aj ona, ze bohuzial:D ale su ovela horsie veci na svete,a aj tak sme krasne:)

maik

Ahojte, vaše problémy sa daju vyliečiť na prírodnej báze, bez vedľajších účinkov - potvrdené aj z lekárskeho hladiska. Napíšte mi bližšie, rád Vám pomôžem.

alilien

to keratosis pilari to nie je to co mam ja. kedsom kukala obrazky tak to je ovela horsie ako to co mam ja.. mato vela ludi ale mne to neni ani v zime moc vidno len je to trochu drsne.takze neviem o to je ale skusam to kremovat a myslimze to celkom pomaha :)aspom mamtaky pocit

waterlily

keratosis pilaris -pozrela som si fotky na strankach a je to ono a najlepsi krem je Excipial Lipolotio alebo kokosovy olejcek aspon tak som sa docitala

waterlily

caute tak ja som s tym bola uz asi u dvoch koznych a povedali mi,ze to je vrodene...staci ak to mal niekto len na kusocku tela a ty to mozes mat vsade...neda sa to odstranit nicim..ani laserom!povedali mi jedine stiahnut kozu..tak asi tak...ja to mam na rukach vzadu,stehnach a litkach,cez zimu to byva vyraznejsie ,ale cez leto to je lepsie