Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cervene lica a ostatok biele

Ondatra

Bože chalani netrápte sa nad tým veď to je také zlaté mať červené líčka ja som sa na tie líca zaľúbila do priateľa :)

livuška

-odkaz odstránený-

dala som ti celý link, ale zobralo to len názov stránky: tak si vyhľadaj AA CAPILLARIES-ROZšíRENé žILKY V ODBORNEJ STAROSTLIVOSTI

livuška

-odkaz odstránený-

Pravdepodobne máš problém s rozšírenými žilkami - tu som našla vhodnú kozmetiku. Nepoužívaj krémy s obsahom parfumu.
čau.

Katka125

Ja síce takýto problém nemam, ale moj brat ma tiež stale cervene lica a tiez je to jedno ci je zima abo teplo proste ich ma cervene vzdy. Chcela som sa spytat ci niekto nevie ako sa toho zbavit???..dik za odpovede

ssia

a ktory z tych troch co su na tej stranke? ten druhy? a da sa kupit v drogerke, ci len objednat cez net??? prosim...

karambo

chcel bi som sa s niekym poradit ako sa zbavit cer¨venych lic poradte mi niekdo pls vyzerato dost blbo ....chcel bi som sa opitat na ten krem eucerin ci to vlastne aj pomohlo us niekomu

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.