hry pre hyperaktivne deti

Príspevok v téme: hry pre hyperaktivne deti
vanilka123

Zdravim Vas. Vie mi niekto poradit z vlastnych skusenosti nejake hry alebo aktivity pre hyperaktivne dieta. Mam 3 rocneho synovca, ktory ustavicne so sebou "sije" a nic ho nevie dlhsie uputat. Rodicia su z neho zufali a nevedia ako ho uputat na dlhsie ako 10 minut. Pritom ho zaujimaju veci, ktore mu mozu ublizit napr. pracovne nastroje, vrtacka, noznice jednoducho veci, ktore nepatria detom do ruk. Viem, ze krikom nic clovek nedosiahne, ale trpezlivost im tiez niekedy chyba. Vdaka za odpovede

Pivonka37

Mali sme suseda hyperaktivneho a nanho najviac fungoval pohyb vonku, hlavne na bicykli. Potom bol vzdy vnutri ako vymeneny, ked sa vyblaznil vonku. Takze velmi casto bicykloval.

malanynka

to je super napad s tymi bicyklami a odrazadlami. a mate aj nejaky tip na aktivity v interieri? to bude teraz v zime asi skor aktualne.

Andy_ma

Určite mu nájdite hlavne vonkajšie aktivity na čerstvom vzduchu, super je odrážadlo a bicykel, vyšantí sa, zabaví a zároveň trošku unaví:-) ale pre takéto šidielko určite siahnite po tých kvalitnejších, ľahších, aby bol preňho aj bezpečný.

homer ho

Tiež si myslím, že najlepšie športy pre takéto deti sú bicykel a trampolína, ak máte záhradu, je to ideálne. Pozrite na garden-life.sk, my sme tam kupovali veci na záhradu pre deti

tamaraklad

Tiež odporúčam bicykel. Deti majú vo veľkej vačšine bicyklovanie radi a teda zábava nie je nútená a nechá pri nej kopec energie.

Rebekabre

A čo bicykel? Syn bol tiež hyperaktívny, kúpili sme mu bicykel a tam nechal toľko energie, že som sa až čudovala. Odporúčam ale kúpiť nejaký kvalitnejší, ak ho bude často využívať,oplatí sa radšej investovať viac a kúpiť nejaký odlahčený