Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hry pre hyperaktivne deti

Príspevok v téme: hry pre hyperaktivne deti
vanilka123

Zdravim Vas. Vie mi niekto poradit z vlastnych skusenosti nejake hry alebo aktivity pre hyperaktivne dieta. Mam 3 rocneho synovca, ktory ustavicne so sebou "sije" a nic ho nevie dlhsie uputat. Rodicia su z neho zufali a nevedia ako ho uputat na dlhsie ako 10 minut. Pritom ho zaujimaju veci, ktore mu mozu ublizit napr. pracovne nastroje, vrtacka, noznice jednoducho veci, ktore nepatria detom do ruk. Viem, ze krikom nic clovek nedosiahne, ale trpezlivost im tiez niekedy chyba. Vdaka za odpovede

homer ho

Tiež si myslím, že najlepšie športy pre takéto deti sú bicykel a trampolína, ak máte záhradu, je to ideálne. Pozrite na garden-life.sk, my sme tam kupovali veci na záhradu pre deti

tamaraklad

Tiež odporúčam bicykel. Deti majú vo veľkej vačšine bicyklovanie radi a teda zábava nie je nútená a nechá pri nej kopec energie.

Rebekabre

A čo bicykel? Syn bol tiež hyperaktívny, kúpili sme mu bicykel a tam nechal toľko energie, že som sa až čudovala. Odporúčam ale kúpiť nejaký kvalitnejší, ak ho bude často využívať,oplatí sa radšej investovať viac a kúpiť nejaký odlahčený

klara88

náš syn bol tiež strašne živý tak sme mu kúpili mini trampolínu, chvalabohu sa mu páči skákať tak si aj vybyije trošku energiu a aj sa zabaví :)

gastanko2016

môj syn je veľmi živý a tiež je ho ťažko upútať na dlhšiu dobu. Teraz som kúpila v hračkárstve kinetický piesok a to ho celkom zaujalo. Stavia si z toho hrady a kadečo iné.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.