Kýcham, soplenie svrbenie sliznice --- ALERGIA?

Príspevok v téme: Kýcham, soplenie svrbenie sliznice --- ALERGIA?
fruuuuuuuta

Zdravím. Už asi mesiac mám taký problém, že sa ráno zobudím, pár krát si kýchnem a potom sa mi buď upchá nos, alebo neupchá a tečie mi len priezračný vodový soplík.V priebehu dňa sa mi stáva že zase kýcham, je jedno kam prídem (do miestnosti, alebo von), čiže to asi nebude koli kvitnúcim rastlinám a je to sprevádzané štípaním, svrbením a šteklením v nose alebo vo vnútorných kútikoch očí. Pritom som nikdy nemala na nič alergiu. Čo to može byť?

RNG

Opakujem protialergicke:
Quercitin 2x500 mg,
vitamin C 2 gramy.
Bromelain 2x600 GDU
dumbier, 1 gram cerstveho
Tiez NAC, zihlava, omega 3 oleje, GLA z pupalkoveho alebo borakoveho oleja a pod.

fruuuuuuuta

no super..takze clovek moze dostat alergiu aj v priebehu zivota? mohlo to vyvolat aj fajcenie cigariet-niekde som citala ze obsahuju alergeny a mozu nastartovat alergiu je to pravda?

mirkaaa

ja som mala taketo priznaky aj ine a mam alergiu na travu, pel, strom, ovocie, potraviny, psa, macku, perie, mlieko..... no kopu uz nepamatam vsetky, tak k lekarovi na docasne lieky, lebo alergolog ti testy spravi az na zimu.... ja beriem loratadin ten ti predpise aj tvoja lekarka ci lekar ale prv musis ist na alergologiu..