ako dat kopacky aby ho to nebolelo

Príspevok v téme: ako dat kopacky aby ho to nebolelo
martincanka

ahojte... mam priatela, chcem mu dat kopacky ale tak aby som ho nejak nezradila, lubi ma, no ja jeho...hm...mam ho rada no nelubim ho. chalan je strasne citlivy a vo vztahoch nemal stastie. no viem ze ked ho necham teraz, bude to lahsie ako neskor ked to bude uz zase o nejaky ten stupen vaznejsi vztah. poradte....

martin242

Presne tak, SMSkou sa tozchádzajú násťroční.
Zaiste, klamala si, keď si mu doteraz vravela, že ho ľúbiš.
Ale budeš takto klamať celý život?
Budeš sa pretvarovať a budeš neštastná len preto, aby bol šťastný?
BLepšie bude sadnúť si a povedať mu to do očí, ja viem, aké to je pre Teba ťažké, pre každého, kto si uvedomil svoju chybu...

martin242

no.... okej, ale... je tazke povedat pravdu, hoci ten druhy ju chce vediet. ale neviem mu to povedat do oci... nie ze by som sa bala, ale viem ze ho tym sklamem. a smskou mu to napisat nechce, predsa mam na to uz vek, a nechcem sa spravat ako 15 rocna... ale... problem je aj v tom ze som ciastocne klamala aj doteraz ked som mu hovorila: lubim ta...

martin242

Veľmi múdro si to napísala, je vhodnejšie to ukončiť hneď, než sa na niečo hrať a pretvaroviť. Ublížiš mu tak či onak, ale neskôr to bude bolieť viac, hlavne, ak mal vo vzťahoch smolu.
Mala by si byť ale úprimná a povedať mu pravdu, ide aj o to, aby si sa s tým naučila žiť a necítila sa ako klamár. Povedz mu, že už k nemu nič necítiš, ale máš ho rada ako človeka a kamaráta.
Lúčenie je vždy ťažké, ak má človek svedomie...