tehotna????

Príspevok v téme: tehotna????
mara

mam strach,ze som tehotna,lebo po orale,po 69 som som si vzala do ruk nohavicky a na ruke som mala tu priesvitnu tekutinu aj so slinami,priatel sa nespravil,iba stale pustal tu tekutinu a on ma ani nepalcovala asla mi krv, z coho to moze byt?bojim sa,ze som v tom,lebo sa ma tam aja dotykal a aj ona mal ruky od toho,tak velmi sa bojim. a ked ma palcoval,da sa i tym otehotniet?davame si pozor,lebo ja sa velmi bojim,ale ....prosim poradte,ci mozem byt v tom,lebo mi je uz z toho vsetkeho zle.prosiiiiiiiiiiiim,mozem byt tehotna???????????

mara

no ale mne ide hlavne o to,ze som akurat mala plodne dni a ty si uz kramy dostala?ja ich mam mat v piatok,tento piatok a to sa stalo v stredu 30.8. joj,tak sa bojim a test si si uz robila?

zufala1

ved ani moj sa neurobil,aj ja sa bojim ale vies co,podla mna ty mas este mensiu pravdepodobnost ze si tehotna,ked ti ich uz nedaval potom dnu tak urcite nie,z nohaviciek isto nebudes v tom...neboj sa a cakaj na kramy,jedine keby ti bolo zle alebo nieco chodsi kupit test ale urcite nestresuj...

mara

no ten tvoj sa spravil,lebo moj nie,aspon vtedy nie,ale tak ma to stve,no tak da sa alebo nie,dnu mi prsty nedaval,aspon vtedy,predtym ano,ale neviem,ci to mal na rukach,ale ked mi ich nedaval,tak to mal,lebo si ho drzal a ja som si hohavicky rukami chytila prave tam,kde sa dotykaju muslicky :o) preto sa bojim

zufala1

mimaaa / nie neurobil sa,ku tomu to mal na prstoch 3-4 minuty,vsak ja viem ze je to nepravdepodobne ze som tehotna,ale ked nemam kramy ?? on na mna tlaci ze mam hned v pondelok ist k doktorovi,alebo aspon test,ja neviem co robit no

zufala1

vies co pozri sa na moju temu,vola sa tehotna z pettingu ??,lebo myslim,ze mame podobny problem...moj priatel to ale mal na prstoch mar minut a potom ma prstoval,bolo to pred 5 dnami,pred 4 dnami mi mali prist kramy ale este nic,aj ja sa strasne bojim,pisem to lebo ti to moze pomoct...co som zatial zistila je,ze sa aj z toho priesvitneho moze otehotniet,ale je mala pravdepodobnost...skus cakat na kramy ako ja,nic ine nezostava