studujete kvoli titulu?

miselka

no ja urcite nestudujem kvoli titulu. preto som si vyberala skor skoly, s ktorymi by som mala mat teoreticky istu pracu. myslim na buducnost. pretoze titul v dnesnej dobe nie je nic. pomaly aby clovek mal uz 3 tituly pred a 3 tituly za menom. v minulosti to bolo tak, ze clovek kt. mal vs dostal vsade robotu. a teraz ti je jedna vs malo. vsak titul maju uz skoro vsetci a preto sa bude podla mna spomedzi tych vsetkych titulov vyberat a bude sa prihliadat na skolu, kt. dotycna osoba skoncila

figurka

frank - dnesna doba je taka, ze sa clovek nemusi zamestnat v obore,ktory vystudoval. poznam niekolko takych az skoro kurioznych pripadov. pocula som taku myslienku, ze napr. v ČR sa papalaši snazia zvysit pocet ´vysokoskolsky vzdelanych ludi z 13 na 26%, na čo niektori odbornici reagovali, ze je to blbost. mohlo by tu nastat to, co sa stalo vo francuzsku, ze pridete na benzinku a tankuje vam benzin vysokoskolsky vzdelany clovek. :)

kamos

No, ja som studoval, aby som tam na skole mohol prefiknut kazdu schopnejsiu buchtu. Titul som mal v p...
Ale potom sa karta obratila a moj zivot dostal iny smer...

frank

a teraz otazka! ked studujete, to co vas nebavi bude to aj vasa praca v buducnosti? ci staci len titul, som spokojnesi a mozem sa pustit do ktoreho kolvek zamestnania....hm?

[zruseny12]

nechcem nikoho urazat,ale titul este nic neznamena,moja ex svokra mala dva vysoke skoly,neviem presne ake tituly mala,ale nebola az taka mudra atd.ako sa robila...niekedy obycajny clovek je sikovnejsi ako clovek z dvoma ci troma titulmi...ale nechcem zase nikoho urazat...urcite nie...