holenie

Príspevok v téme: holenie
gwen

aky holiciaci strojcek (znacka) pouzivate na holenie intimnych miest??? ja som isty cas pouzivala jednorazove, no nebolo to naj pretoze sa mi niekedy vyhadzovali thaze wyrazky ci co......potom som pouzivala weet krem na holenie no nestiahlo vsetky chlpky.... dnes som si kupila weet voskove pasiky no radsej si z nimi budem holit len nohy... skusala som i tam no radsej ne viac ... tak co by ste mi poradili na citlivu pokozku??? dik

alala

po holení klasickou žiletkou si to natri na noc,, takou hnedou mastičkou, ktorú kupiť v lekárni,,volá sa Aknecolor,,stojí niečo vyše stovky,majú dva odtiene, odporúčam ten tmavší (ak nie si totálne bledá ako stena),, a na druhy den rano si daj na vatu Niveu, a tak si to popretieraj,,,
výsledok by mal byť hladký a bez vyrážok

martin242

Ty to robíš radšej s kozou?
Ja preferujem ženu...
No proti gustu žiaden dišputát.
Nechcel by som byť v tvojej koži, podľa toho, čo si sem napísal, si celkom "charakter"...

david21

ale martin ze neholit ble koza musi byt hladka a nie kazdy kce dzunglu ved to ked je dzungla tak ani sex nemoze byt lebo to tak svrby ze to je nenormalne

martin242

Na citlivú pokožku je vhodné vyhľadať dermatológa, ktorý po testoch presne stanoví najlepší spôsob.
Druhá možnosť je neholiť sa na týchto miestach, prípadne len skracovať chĺpky strihacím strojčekom.
Stará dobrá žiletka je stále riešenie, čím menej prejdeš ostrím po pleti, tým menej ju poškodíš a podráždiš.
Pre partnera nemusí byť príjemná vyrážková či alergickou reakciou podráždená pokožka na intímnych miestach...