Samoopalovacie pripravky

Sirius

ja pouzivam Garnier samoopalovacie mlieko v spreji, je to lepsie ako samoopalovaci krem, aj ked opalenie nie je take tmave, lebo sa nesupe, a vacsinou nerobi flaky

mellinda

Ja som prijemne prekvapena z Nivea Summer Beauty. Natierala som si nou nohy a vyzera to super, ziadne flaky, prirodzena farba, ziadna oranzova, nic. Navyse to aj dlho vydrzalo, aj pri sprchovani. Totiz predtym som mala Johnsons Holiday Skin, to bolo dost tmave a hned pri prvom umyti slo dole, normalne hneda voda. Ale pri Nivei je to super, navyse po sprchovani to tak nesmrdi tou samoopalovacou latkou, ktorou smrdia uplne vsetky.

tinis

ahojte holky,poradte mi,odporučate mi navštivit solarium ked mam vela znamienok????viete tie znamienka krasy.....xi xi

opatrnaaa

ahojte!!! potrebovala by som od vas radu. bola som tohto roku uz pri mori, ale kedze som dost opatrny clovek voci slnku, tak som to s opalovanim neprehanala. no a ani som sa poriadne neopalila. aby som to upresnila-mierne som sa opalila, sice je to aj vidiet, ze som tmavsia ako predtym, ale je to len taky jemny hnedy nadych. no a velmi rada by som ziskala taku tu tmavu farbu, upresnim, ze na plazi ju mal prinajmensom kazdy druhy, ale to z dovodu, ze na plaz prisli cca o 12:00 a odchadzali odtial cca o 18:00, takze cely den vystaveny na slnku, co ja pre istotu, dakujem, neprosim. solarium tiez nenavstevujem, a tak som sa rozhodla kupit si nejaky dobry samoopalovaci krem. docitala som sa, ze najlepsie bude, ak bude v spreji, som ochotna do neho investovat aj viac, ale aby bol kvalitny, nerobil flaky a aby to bolo prirodzene hnede opalenie. ma niekto s nejakym dobre skusenosti? mohli by ste mi nejaky poradit? nieco som pocula o l´oreal - samoopalovaci sprej na telo, co vy na neho? dakujem za kazdy jeden prispevok, papa

bambuľka26

No, ja som biela ako smrť, ako puberťáčka som utrpela v Bulharsku popáleniny 3 st. a vtedy mi všetky pigmenty zmizli(dodnes ich neviem nájsť). Mám komplexy, keď idem na kupko, som alergická na slnko, takže používam samoopaľovacie krémy. To máš asi jedno, drahý alebo lacný, lebo efekt je ten istý. Keď sa začneš umývať, to sa derie, takže každý deň by bolo sa natierať. Pofarbíš si aj neviem čo, a nejde to dolu. Najviac sa mi však pozdávala NIVEA
ale ja si natieram už len nohy a ruky, aby som mala čo najmenej drhnutia. No fľaky stále budú. To je na prípravkoch zlé, že sú väčšinou biele a vlastne ani nevieš skontrolovať, či si si to dobre roztrela, až o niekoľko hodín, potom musíš zopakovať náter. Tak toľko, papá

jancecka

Ja osobne chodím do solária, dokonca vedci zistili že má pozitívne účinky, ale samozrejme nie vo veľkom množstve, chodievam jeden krát do týždňa, na 8minút, to si už len tak udržiavam, a používam prípravky pred opalovaním aj po ňom, neviem teraz akej značky, a pomohlo mi to aj na akné na pleciach a dekolte asi z 50 %