IDE O ŽIVOT, PROSIM SURNE,CO PODPORUJE ABY SA CLOVEK VYCIKAL

Príspevok v téme: IDE O ŽIVOT, PROSIM SURNE,CO PODPORUJE ABY SA CLOVEK VYCIKAL
jancecka

Prosím vás, som zúfala, švagrinu prepustili z nemocnice domov a neviem si pomôcť, potrebuje kyslík, neprepísali jej ho ale ani ten jej nepomôže, lebo ona sa nemôže vycikať. Neviete nejaký účinný liek? Doktori sa jej chcú zbaviť a poslali ju domov zomrieť. V nemocnici mala cievku, tú jej vybrali, aj sa deň po jej vybratí vycikala, dnes je druhý deň a nedá sa jej. Moč sa jej hromadí v tele, čo s tým? Prosím rýchlo

jancecka

Ahojte,hlásim sa po kľudnej noci. Takže poviem vám meno toho primitívca, a pokiaľ ho náhodou niekto poznáte, tak sa dopredu ospravedlňujem, ale takýto prístup si iné slovo ani nezaslúži. Nemocnica je v Topoľčanoch, lekár sa volá Marián Galbo. Nejaké mladé ucho vraj a keby som fúkla tak spadne. Takto vyrukoval na mamu: "Nerozumeli ste jasne? Máte stanovenú diagnózu, s tým sa nič nedá robiť, prečo stále otravujete????" Nechápem, ako, že mama sa tam nezrútila ale ostala duchaprítomná, vraj ešte sa uvidíme aj viackrát, to len aby ho porážalo. Toto som opísala z papierov, je to taký výcuc, diagnózu ma na niekoľko riadkov, na každom papieri inú, toto sa opakuje všade tak takto: defekt predsieňového septa typu ostium sec., dyspnoe, cyanoza, terminálne štádium, ťažká pľúcna hypertenzia
Uživa tieto lieky: digoxin o, furosemid, verospiran, taroflox, fungolon, cardilan, quamatel, milurit, ibustrin
Inak volala som aj do hospicu, čo ste mi poradili, ale o ľudí s dawnovým syndromom sa nestarajú, nemajú na to školených lekárov. Tak tak.

bambuľka26

RNG, koho zdravotný stav je alarmujúci, je Janceckina švagriná a má len 35 rokov, poraďte je niečo, ona je veľmi chorá... Ona ešte nesmie zomrieť, preboha!

RNG

Preto tu vsade zdoraznujem pouzivanie lecitinu na cistenie ciev!!!
Aby ludom pre zlu cirkulaciu postupne "neodchadzali " jednotlive organy!

Podla latinskeho prislovia:
"Dum spiro, spero" cize pokial dycham, dufam,
ja by som dal mamicke kazdodenne lyzicu lecitinu a aspon 200-300 mg CoQ-10 a kyslik na cyanozu.
......
Vela ludi sa vzda, ked to vyzera beznadejne, ja ale nie som jeden z tych,
zivot je prilis zaujimavy a plny prekvapeni, nez by som sa mal dobrovolne vzdat.

bambuľka26

Jancecka, prosím ťa, zavolaj na ten úrad starostlivosti... bože, ako sa to len volá, pomôžte- nad ochranou, resp, dohľad na starostlivosťou, či ako to je,
Zavolaj na informácie, č. t. 1181, pýtaj si t.č. na ten dohľad, povedz im celý prípad a žiadaj, aby ti pomohli Silvinku niekde pretransportovať, lebo nedôveruješ lekárom v tvojom meste a posťažuj sa. Mysli teraz na Silvinku!
Veď to som ti písala aj do e-mailu, Neboj sa, treba to rozhodne riešiť a teraz nadišiel ten čas.

mirka ff

Jancecka to chodite do nemocnice kam??preboha mna skoro natiahlo,taketo jednanie s utrapenou osobou,myslim to jednanie doktora.Silvinka asi nevie co sa s nou deje, ale boze az mi idu slzy do oci.tak mi vas je vsetkych luto,hnusny bezcitak,a ze doktor!hanba mu

jancecka

Tak ahojte, som u kamošky. Prišla som domov, Silvika aj s maminou boli už v nemocnici, rýchla pomoc ich tam odviezla, vraj nedostatok kyslíka. Neviem presne názov tej diagnózy, ale zajtra vám ju presne napíšem. Vysvetlím vám to ako to bolo mne povedané. Vraj je vadná cesta srdiečka ku pľúcam. Ide to len najmenej, čiže pomaličky nám odchádza. Ale neverili by ste, čo si mama vytrpela, keď prišli do nemocnice. Lekár, meno neviem, zajtra napíšem, im povedal, že pani, načo ste prišli, veď viete aký je jej stav, už nie je pomoci, načo otravujete. Tak a obracajte sa na lekárov. Teraz je doma, ale je slabučká. Vraj sa s tým už nič nedá spraviť, jedine zákrokom, a Silvikine srdiečko by operáciu nevydržalo. Tak sa musíme zmieriť s tým čo pre nás pánbožko pripravil.

jancecka

Veď práve, aj ja som si to myslela, je to nový prístroj, nemôže byť pokazený, neviem čo je. V prepúšťacej správe ma dg akútne zlyhanie obličiek - bližšie neurčené, akútne zlyhanie srdca - bližšie neurčené.
Toto srdiečko sa s ňou ťahá v papieroch už 20 rokov, že byto bolo tu? Idem domov, neviem čo zmôžem, utekám majte sa

mirka ff

Jancecka ja som myslela ze kyslikovy pristroj,sak to dava telu kyslik,som teraz niak vedla.ani sa neviem spravne vyjadrit.to jej odchadzaju organy ci co?sak to by malo pomahat,jak to potom funguje?