Mlieko a rakovina

- mira

V tomto veku majú mamičky veľmi často problém, čo dať dieťatku, aby bolo zdravé. Pozri bezmliečne príkrmy tu makrobiotika.aspone.cz
Veľa trpezlivosti s kašičkovaním.

ele

Prave som si precitala ze tie "mliecne" vyrobky co ja davam mojmu syncekovi obsahuju dojcenske mlieko, takze nerobim nic zle, vlastne to som vedela uz aj pred tym, len obcas sa najdu "mudri" ludia co ma vedia spochybnit! Sorry za tieto monology:)))

ele

A myslis ze aj tie mliecne kase od Sunarky ci HIPP su zle? Tam je pisane tiez od 6.mesiaca. Bola by som rada keby mi niekto skusenejsi poadil ako stravovat 8. mes. dieta, ranajky-obed-vecera, lebo lekarka ma odfajcila tromi vetami. A tam to tiez nie je jednoznacne kedze mi kazala davat maso uz od 6. mes. a aj hovadzie maso.
To s tym tvarohom a lepkom viem, to je samo..

ele

Zuzana nemysli si ze mu davam bezne jogurty ci pribinacikov ci pudingy. Davam pozor na to a kupujem len tie od 4. ci 6. mesiaca. Tam je uz tusim nastiepena mliecna bielkovina. Ci myslis ze aj tie su zle? Poviem ti ze ja mam z tohto galamatias a uz vobec neviem ze co. Cim viac toho viem ohladom detskej vyzivy, tym viac som z toho popletena :((

squirrel

mariaa, to nebola kritika, to bola dobra rada, este aj s ospravedlnenim.
mrzi ma, ze si to zle pochopila. ospravedlnujem sa este raz.

Zuzana04

ELE
Kazdy detsky lekar ti povie, ze mliecne vyrobky nemas zacat davat dietatu skor ako bude mat 1 rok, tak by som to teraz fakt odlozila, alergia a intolerancia sa da aj vyvolat skorym zavedenim stravy nevhodnej do urciteho veku. Napr mucne vyrobky (nie skor ako v 8. mesiaci), orechy nie skor ako v 3 roku, huby nie skor ako v 6. roku atd....
V nasej rodine je mlieko velmi oblubene, napriek informaciam o nom. Manzel vypije cca 1 liter denne, ma skoro 40 rokov, je velky chlap, ma silne kosti a len 3 zuby plombovane. Milujeme aj syry, aj bryndzu, aj jogurty. Ja si uvedomujem, ze mlieko nie je pre nase telo potrebne, ale mame ho radi - tak do uz :-((
Mimochodom - dceru som kojila cca 1,5 roka a prve ine mliecne jedlo dostala ked mala tusim 1,5 roka a bol to tvaroh s ovocim. teraz jedava jogurty a syry asi 2x do tyzdna - ma 7 rokov

Zuzana04

ELE
Kazdy detsky lekar ti povie, ze mliecne vyrobky nemas zacat davat dietatu skor ako bude mat 1 rok, tak by som to teraz fakt odlozila, alergia a intolerancia sa da aj vyvolat skorym zavedenim stravy nevhodnej do urciteho veku. Napr mucne vyrobky (nie skor ako v 8. mesiaci), orechy nie skor ako v 3 roku, huby nie skor ako v 6. roku atd....
V nasej rodine je mlieko velmi oblubene, napriek informaciam o nom. Manzel vypije cca 1 liter denne, ma skoro 40 rokov, je velky chlap, ma silne kosti a len 3 zuby plombovane. Milujeme aj syry, aj bryndzu, aj jogurty. Ja si uvedomujem, ze mlieko nie je pre nase telo potrebne, ale mame ho radi - tak do uz :-((
Mimochodom - dceru som kojila cca 1,5 roka a prve ine mliecne jedlo dostala ked mala tusim 1,5 roka a bol to tvaroh s ovocim. teraz jedava jogurty a syry asi 2x do tyzdna - ma 7 rokov

[zruseny12]

ELE
este som chcela k tomu lososu,mynule o nom hovorili,ze treba si aj na to davat pozor,lebo ze ich prifarbuju,aby bol pekny ruzovi...

[zruseny12]

tu sa jedna o ZDRAVIE...A KTO JE NORMALNY TAK TO POCHOPI - NENACHADZA CHYBY...A NEHLADA OKOLO VSETKO MOZNE ABY MOHOL KRITIZOVAT...