Mlieko a rakovina

Denz

ele-maria patri do 3% obyvatelstva u ktorych sa to zial vyskytuje .......
ak clovek nepocituje z mliecnych vyrobkov ziadne potiaze...kludne ich moze uzivat a su zdrave.....
Zial.....obcas sa u niekoho objaví aj to,o com pisala maria:(
Neterba s nicim prehanat ani s mliecnymi a ani s ovocim a vlastne s nicim.

ele

Maria, boze to je strasne... Drzim ti palce a vela vela sil do zivota...
Ja som len nedavno presla s mojim 8 mes, syncekom na tuhu stravu a davam mu aj mliecne vyrobky. Proste vsetko skoro z vyzivy pre dojcata je na baze mlieka, tak co stym teraz?? Nemam mu to davat?

[zruseny12]

DENZ
nechce sa mi moc o tom pisat,lebo je to na dlhe pisanie,a uz som tu o tom na fore dost popisala aj v inych temach,lebo mne to prakticky znicilo cele telo,takze mam teraz viac zdr.problemov...
zacalo to r.1996 trpnutim prstov na rukach ked som bola tehotna/a mas pravdu bolo to podcenene zo strany lekar./vtedy mi kazali jest vela mliecnych vyrobkov ze mi chyba VAPNIK...
nezistovali pricinu TRPNUTIA,len ze mam jest mliec.vyr.vela koli VAPNIKU...
no a tak postupne sa to zo mnou viezlo,ja som sa snazila,nejak s toho dostat chodila som po lekaroch,ale marne...
nechce sa mi to rozpisovat,co vsetko som prezila...len tolko,ze som uz bola v takom stave,ze som nevladala stat na nohach a mlela som z posledneho...
no a minuleho roku 2008 niekedy v jeseni
mi zistili ALERGIU NA KAZEIN.../a to som mala stastie,lebo inak dalsie stadium rakovina/
ja som za tie roky jedla qanta mlieka a miecnych vyrobkov,a cim mi bolo horsie tym viac som jedla,lebo som si myslela,ze mi viac chyba VAPNIKA...tak som si ho chcela dodat...podobe mliec.vyrobk.
medzi tym som chodila k homeopat./nepomohol/a po roznych lekarov,ktory na mna pozerali ako na hypochondra atd.
tak som si ja nasla neviem v ktorom roku VYSETRENIE MIKROSKOPICKA KVAPKA KRVI...tak tam mi hodne pomohli...ale uplne nie,lebo aj tak som nadalej jedla ml.vyrobky...
popisala som ti to len tak zhruba vsetko...lekarka mi povedala,ze KAZEIN je este horsi ako LEPOK...
ja som si myslela,ze uz mam nejaku SKLEROZU MULTIPLEX...ale ked som si precitala o kazeine atd.tak som pochopila,ze to vsetko mi sposobil on,cele telo mi znicil a vnutornosti,telo mi uz odumieralo,mala som znicene creva,travenie,kosti sa mi zacali odvapnovat,svaly tuhnut-mala som 2x tetaniu a 1x vyssieho stupna atd.sak aj teraz este nemam nic vyhrane,lebo musim drzat prisnu dietu a nemozem si robit co chcem...

Denz

mariaa- no podcenila to minimalne lekarka.Ake si mala prejavy??
Hnacky,ekzem,bolest klbov ci ine???
je pravda,ze asi len 3% ludi trpi neznasanlivostou......

[zruseny12]

...na bielok neviem,lebo nemam na to robene testy,ale na kazein som alergicka...kazein mi znicil cele telo,vnutornosti,travenie...bola som v takom stave,ze mi tuhli svaly,kosti sa mi zacali odvapnovat atd./bola zo mna troska-a to som bola uplne zdrava/tenke crevo mi uz vobec nevstrebavalo ziviny do tela...je to na dlhe pisanie...keby mi na to neboli prisli,dalsie stadium je rakovina...no a len dodam,ze poslednych 14rokov som jedla qanta mliecnych vyrobkov,ale v zivote by ma nenapadlo,ze prave na to som alergicka...zistili mi to pred rokom...

smyk

denz, tebe ide o to nutit ludi aby pili mlieko?alebo presvedcit ich ake je zdrave? ci?

lebo stale nechapem s cim bojujes. Ved kto chce, ho pit bude a kto nechce, ten nie. Je na internete plno clankov pre a proti tak nech si kazdy vyberie to svoje. A chabe nebolo argumentovanie marie ale tvoje :"ja mam v rodine desiatich co mlieko nechceli pit a teraz maju cukrovku:DD"

[zruseny12]

precitaj si nieco o KAZEINE a potom nieco hovor a este ak budes mat skusenosti...potom pis,ze je nieco chabe...