Zisti gynekolog kedy bol vykonany pohlavny styk?

Príspevok v téme: Zisti gynekolog kedy bol vykonany pohlavny styk?
xxx-tomy-s

Mal som sex so svojou priatelkou obaja sme mali 16 rokov a naozaj sme to chceli velmi sa milujeme :) lenze uz uplynulo 7 mesiacov a ona to povedala svojej mame az teraz. Volakedy jej slubila ze ak to spravi tak jej to hned povie takze to bol problem museli sme povedat ze sme to spravili pred nedavnom akoze 2 tyzdne dozadu ayb nestratila jej doveru. A teraz dalsi problem o mesiac ide ku gynekologovi aby jej predpisal antikoncepciu na upravu cyklu. Moze gynekologicka zistit kedy bol vykonany pohlavny styk? A ked to nezisti je dolezite vediet kedy bol ten pravy datum? (koli tej antikoncepcii) za odpoved vopred dakujem :)

lolita22

ja ti poviem ako to bolo u mna, ja som proste prisla a povedala ze by som chcela brat antikoncepciu, a ona ma najprv poslala aby mi spravili cytologiu, ci mam krv v poriadku aby mi predpisala najlepsiu antikoncepciu a potom mi ju predpisala, samozrejme bola som podrobena prehliadke alenic ohladom toho co chces vediet sa ma nepytala, to je jej osobna vec, kedy spí s tebou alebo nie. No pocula som ze vraj sa nema sexovat den pred prehliadkou - ale myslim ze je to somarina:) minule som to s priatelom v pohode robila. Takze ziadna panika.pa