MISS 2008

Príspevok v téme: MISS 2008
samantha

Co si myslite o tohtorocnom vybere "kralovnej krasy"?
Podla mna je velmi neprirodzena a vobec nie je taka krasna...oci ma zaujimave, ale je velmi povrchna a hlupa...
Cele to mala udajne zaplatene....
Aj ked celkova zostava tohtorocnej Miss nebola nic extra...
Ake boli vase typy na vitazku??
Ktora bola ta naj pre vas?:)
Dakujem za odpovede

agina

Mne sa Edita velmi pacila, no ani nie tak ona, ale ked davali zaber na jej tatina, taky strasne zlaty, mily a sympaticky panko, zakazdym plakal, ked Edita vyhravala jednu serpu za druhou...bolo vidno, ze je to uprimny clovek a dcere to velmi prial.Zato jej mama ani slzu nevyronila, sedela tam ako priklincovana.Velmi nesympaticky na mna posobila.Ale Edita to myslim vyhrala zasluzene.Do tvare je velmi pekna.

samantha

len miss by mala byt prave o tom, nie??
ved kazda upravena mlada kocka je pekna, ale miss by mala byt o tej skutocnej krase, ktoru nema len tak kazda nie?:P
proste prirodzene pekne slovenske dievcata, ktore vazia viac ako 45 kg:D

martin242

Prirodzene pekná určite nieje, kedže ju prirodzene peknú ešte nikto z nás nevidel :)
Ja som pekný aj nenalíčený :)
Každý, kto ma videl to tvrdí.
Ešte ma nikto nikdy nevidel.

samantha

mila veveee, keby som si to vymyslela tak to sem asi nepisem!!
poznam dve dievcata z finale miss, a viem ake boli z nej nestastne, pretoze im rozpravala, ze sa uz tesi ako vyhra to auto, pretoze cervena sa jej hodi...
dalej ze ako je mozne ze ona dostala len dva listky na recepciu, ved jej pridu vsetci blahozelat k vitazstvu!!
tak ze nie je namyslena??
a ako kazdeho ohovarala....
ale ved ona z toho snad raz vyrastie...a nenamalovana je snad aj na nejakych fotkach zo zakulisia miss...
ona je pekna ked hadze modelkovske tvaricky do objektivu a ked to vsetko vyretusuju a upravia...ale to predsa nie je vsetko, proste nie je prirodzene pekna.....moj nazor..

baskula

je to tak, fotky robia svoje kuzla... ale ja co som videla som z tohtorocnou miss spokojna, boli tam aj ine krasne baby, rsp vsetky boli svojim sposobom krasne... ale 1. bola uz od zaciatku pre mna 1.

poliewoocka

Nepoznam,neviem,nesudim...ale staci vidiet,ako retusuju fotky prostrednictvom adobe photoshop a kraska je hned z kazdej...

martin242

No, vidím, že Editku tu kde kto pozná osobne a názory sa rôznia... :)
Každopádne, ja by som si rád pozrel jej neupravené fotky v nenalíčenom stave.
Dovtedy budem tvrdiť, že je fyzicky nepríťažlivá, či je alebo nieje namyslená, to je mi fuk.

edita ty ma poznaš

JA EDITU KREŠÁKOVÚ POZNAM OSOBNE,NENI TO ,,ZLE DIEVČA,,ALE JE VELMY ALE VELMY NAMYSLENA....A EŠTE DAČO...TO AUTO A INE VYHRY ČO VYHRALA...NEZAVIDIM....ALE JEJ TO ANI NETREBA....SOM S TEJ ISTEJ DEDINY AKO ONA (SEŇA) A VIEM ŽE SU DOST BOHATY A MAJU VILU...

martin242

Nie, ja nekydám na Editku, len som vyjadril svoj názor, že je príliš vychudnutá (ako takmer všetky modelky) a mne sa naštasatie taký typ žien (po fyzickej stránke) s detskou postavou nepáči. Okrem toho je neuveriteľne namachlená a fotky sú retušované grafikom, takže ak máš niekde fotky, kde nieje upravená a namaľovaná, sem s nimi, uvidíme, akáže to bude kráska potom.
Stále si myslíte, že závidím (vešiakov mám v skrini okolo 20)?