MISS 2008

Príspevok v téme: MISS 2008
samantha

Co si myslite o tohtorocnom vybere "kralovnej krasy"?
Podla mna je velmi neprirodzena a vobec nie je taka krasna...oci ma zaujimave, ale je velmi povrchna a hlupa...
Cele to mala udajne zaplatene....
Aj ked celkova zostava tohtorocnej Miss nebola nic extra...
Ake boli vase typy na vitazku??
Ktora bola ta naj pre vas?:)
Dakujem za odpovede

veveee

ked si chlap tak snad nezavidis? :D
no chuda je to sa musi uznat..ale v modelingu to mas tak. bud si chuda alebo dovi dopo..ja s tym nic nenarobim :D

martin242

No, aspoň si sa poriadne vyplakala :)
Tak ja som si tie jej fotky teraz nezávisle pozrel a podľa mňa vyzerá ako vychudnutá anorektička, lepšie povedané vešiak na šaty, navyše sa ponáša akosi na gumenú bábiku.
Po fyzickej stránke pohľad na ňu so mnou vôbec nič nespravil .
Samotnú Miss som nepozeral a nepoznám slečnu osobne, možno je to úžasný človek a možno nie, ale po stránke krásy teda nič moc.
Ale možno to vravím len z hlúpej závisti, ako Ty vravíš, som predsa len hlúpy občan národa slovenského... :)

veveee

Samantha mna by zaujimalo ako si na to prisla ze je povrchna a hlupa??? ja ju poznam osobne a NIKDY by som o nej take cosi nepovedala !to naozaj o nej moze povedat len ten kto ju nepozna..a nejde mi do hlavy potom preco o nej ludia rozsiruju take veci ked ju nepoznaju???? Uz mam toho fakt naozaj dost ako sa o nej niektori vyjadruju!! boze, ved keby nebola pekna, tak myslite ze by mala taku uspesnu modelingovu karieru aku si za tych5-6 rokov vybudovala??ludia, ste fakt vsetci ubohí a závistliví ak si to myslite..
a ze to mala zaplatene?? je to skromne dievca a nepochadza z velmi bohatych pomerov, takze neviem kto by jej to zaplatil..aj keby na to mali urcite by sa na taku vec neznizili!!!
som naozaj sklamana z toho ako sa o Editke vyjadruju..je naozaj pekna. a kto neveri, nech si pozrie jej fotky na
www.placemodels.com
a pevne verim, ze na miss world dokaze celemu Slovensku ze na to ma!Lebo ako vidno, hlupy slovensky narod (cest vynimkam) je fakt zvlastny....

amylie

Poviem jedno: Anorexia, anorexia, anorexia!!!!! Ziadne zenske tvary, iba sama kost a koza! No fuj!!!!! Taka Amy Lee, ta ma zenske tvary!!!!

miaa

no to čo bola za trápnost,oooooooooo a aký odborníci.takže ked sa narodím pekná mám auto a milion,fajn škaredý potom len drvit sa alebo nadriet ako kon.dievčata boli nezaujímavé,nevýrazné,tie tmavé ešte ako tak ale ani jedna nepostupila,zaujmavééééééééé.no ale ako sa chudera hablovička nadrela,chúúúúdatko..a miska vyzerá ako mopslík do ksichtu,no dobre som sa zasmiala hlavne na puškárke.

martin242

Mne je v podstate divné už len to, KTO a AKO zistil, že ideál ženskej krásy sú tie vychudnuté úbohé dievčatá 40-kilové.
Zjavne to ale pôjde do ešte väčších extrémov, potom si porovnáme s fotkami z koncetračných táborov.
Spoločnosť a hlavne západ má neblahý vplyv na módu, potom sa čudujeme, koľko žien sa doslova ničí kvôli tomu, aby vyzerali ako chrti a "páčili" sa mužom.
Ešteže mužom tak na vlastnej postave nezáleží, nenechali sme sa asi tak zblbnúť.

gabca

to preco bola porota aka bola naozaj nechapem ved oni nie su odbornici....ale budis.....a neviem ale ziadna sa mi nepacila neviem ako....boli dost tuctove a ked ich ukazovali napr aj v reflexe tak som len cumela ze ako im trcia rebra a ze proste su len kost a koza,doslova.postavy mali strasne,take deticky sa mi zdali byt....neverim ze nejakemu chlapovi by sa mohli pacit taketo hrkajuce kosti :)