Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

asymetria prsnikov, plasticka OP?

lentilka:D

...ahojte chcem sa len spytat...asymetria sa tyka aj bradaviek? alebo ak su prsniky aj bradavky rozdielne velke ide uz o nieco ine?

lentilka:D

...ahoj chcem sa len spytat asymetria prs sa tyka aj bradaviek?...je mozne ze by boli rozdielne alebo uz ide o nieco ine v tom pripade?

delphia

samozrejme, ja to akceptujem. je to tvoje telo a tvoje rozhodnutie. ja sama nie som za etremne esteticke invazivne zasahy do organizmu, ale som mala moznost vidiet 3 cislovy rozdiel vo velkosti prsnikov, a musim povedat, ze sa necudujem dotycnej, ze sa rozhodla dat prsniky operacne upravit.

zabicka1611

delfi - ja viem..ved ja sama mam lavy prsnik väcsi o cislo a pol...ale taka som..a nechcem si do tela niecim zasahovat...som proste tohto nazoru..peniaze sa daju minut aj na ine veci a omnoho lepsie nez je plastika!! :)

delphia

zabicka, sice je pravda, ze nasa prava polka nie je na 100% symetricka tej lavej, ale su celkom bezne pripady, ked asymetria je velmi vyrazna- t.j. rozdiel vo velkosti prsnikov je aj niekolko cisel. asymetria ako taka nedeterminuje nadorove bujnenie.

riesenim asymetrie je plasticka uprava

zabicka1611

ach boze..ved to je uplne normalne ze je jeden väcsi ako druhy...mojej tete sa to vsak po porode normalne vyvazilo...tiez mala jeden väcsi ako druhy a teraz uz pohoda :)) a ja to neriesim...ked sa to priatelovi paci a neni zhrozeny tak preco by som mala zbytocne vyhadzovat peniaze na kraviny..to si radsej kup kvalitnu podprsenku :)

dominique

Ja som po plastickej operacii prs, nechala som si ich zväcsit v BB - Novamed u dr. Cervena. Je to vynikajuci odbornik. Skus zavolat jeho sestricke (na c.:484399156) a popytat sa:)