nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.

Príspevok v téme: nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.
lolito :p

Chcem sa opýtať...mam take fliačiky po tvári po akné lebo som si ich vytláčal ked sa mi robili ale teraz už sa mi ani nerobia....a počul som že peeling je na také veci že sa mi zošupe koža na tvári a pod nou bude nová ... tak počul som zatial sol s vodou .... to može zabrať a nechcem si kupovať peelingy z drogerii som chlapec tak preto nie....poradte este nieco takeho....:)

sdacd

myslim ze tebe je zbytocne nieco vysvetlovat ked ti tu ludia pisu ze si to nemas velmi suchat a dva krat do tyzdna a ty furt svoje omielas ze si to budes robit rano a vecer a ze si chces zodrat staru kozu aby si mal tu novu bes flakov ja neviem co si ty myslis ze to sa da za jeden den zvladnut preboha sak ty zrejme ani necitas poriadne co ti ludia pisu len dookola vlastne omielas tak to si tu ani nemal robit tu stranku ked furt si trepes vlastne ako ked som to citala tak som us na teba mala nervy ze tu furt pises ties iste komenty dookola trapas !!!

:-((

boze lolito uz nezakladaj tolko tem o tom peelingu.a inak ak chodis do solarka tak sa necuduj ze mas flaky a ak budes chodit nadalej do solarka alebo opalovat face tak aj stale budes mat a ti ani SOL S VODOU nepomozu.spytaj sa hociktoreho odbornika

[zruseny12]

LOLITO,JA BY SOM SA NA TVOJOM MIESTE ZVERILA ODBORNICKE,KED SI SI TAKY NEISTY A NEVIES PRESNE, CO MAS ROBIT...LEBO KED SI PISAL,ZE CHODIS AJ DO SOLARKA TAK MOZU TI OSTAT AJ FLEKY,LEBO PEELING ODSTRANUJE VRCHNU KOZU-CIASTOCKY,TAK CI DOMA JE TO SPRAVNE/LEN TAK SOM ROZMYSLALA NAD TYM/CHOD RADSEJ DO KOZMETICKY TA TI PORADI....

evitka

Daj si do misky soľ a vodu pridávaj len po troške aby to bola taká hustá zmes. Tá koža ti hneď nezlezie, musíš to robiť pravidelne raz za týždeň. A nedrhni sa príliš. To si uškodíš s hocijakým pílingom, keď sa budeš silno drhnúť. Takže zvolni tempo.Kávu a med som nikdy neskúšala, ale ten soľný píling mi poradila kozmetička prežože mám skoro na všetku kozmetiku alergiu a toto mi nijako neublížilo, takže odporúčam.

jaaaa

ja som tu kavu s medom este neskusala, ale mozes podla mna, nie je tam nic drazdive. jasne mozes aj tym mydlom plet umyt najprv, oplachnut a dat piling, ja ked pouzivam tu sol tak pouzivam zase cistiacu penu:)
len kazde 3 dni viac ne, lebo si vyderes plet:)

otazka pre jaaa

a mozem si predtým ako dám peeling umyť pleť mydlom ?????? a potom ed oplacnhnem tak neutrime a nato ten peeling ???????