nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.

Príspevok v téme: nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.
lolito :p

Chcem sa opýtať...mam take fliačiky po tvári po akné lebo som si ich vytláčal ked sa mi robili ale teraz už sa mi ani nerobia....a počul som že peeling je na také veci že sa mi zošupe koža na tvári a pod nou bude nová ... tak počul som zatial sol s vodou .... to može zabrať a nechcem si kupovať peelingy z drogerii som chlapec tak preto nie....poradte este nieco takeho....:)

lolito

evitka001 ... ta sol nejde spojit s vodou skusal som dal som studenu vodu a do nej sol ale ta sol mi ostala na spodku v misticke a voda hore to je jasne..tak neviem ako myslííííš...ja som skusil KAVU s MEDOM...co ty nato??

evitka001

zmiešaj kuchynskú soľ s vodou na kašičku a krúživými pohybmi si s tým vymasíruj tvár. Potom opláchni - hotovo. Lacné, neškodné, účinné, osvedčené.

noel

ty naozaj netusis, ze to solarko ti len prispieva k flakom???? ved to je jasne, ked ti odpadne chrasta po vyrazke a ty ides do solarka, sa necuduj, ze si flakata, ved pod tou chrastou je koza tenka a posobenim solarka sa ti spravi pignentovy flak, na to ti teda peeling nepomoze...............

no neviem.........

ano jajka je to krem s jemnym a systematickym peelingovym efektom.asi nechapes podstate slova peeling-osupat:-)

tralala

no ja neviem lolito, ale ked to tak citam co pises...to si myslis, ze raz sa natries a zazraky budu?? ... a piling by sa mal robit tak raz-dva razy do tyzda max...a nie ze rano-vecer, OMG! ..a ked to budes robit pravidelne, tak myslim by mali byt vysledky... ale nie ze raz sa natries, zoderies zo seba kozu a zajtra budes mat novu peknu? ... vela rozpravok pozeras asi :))